Na zdjęciu pozuje razem z dwójką znajomych. Wyglądają naprawdę uroczo.

Cezary Pazura jest ikoną polskiego kina lat 90. Właśnie na ten okres przypada szczyt jego popularności. Aktor w swoim czasie tworzył idealny duet z kolegą z branży, Bogusławem Lindą. Razem zagrali w takich filmach, jak Psy, Kroll oraz Sara. Również w dwóch częściach Killera popisał się swoimi umiejętnościami. A postać Cezarego z 13 posterunku i Freda z Chłopaki nie płaczą do dzisiaj budzi uśmiech na twarzy widzów.

Cezary Pazura, screen Google

Cezary Pazura podzielił się archiwalnym zdjęciem

Gwiazdy polskiego kina często dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami z przeszłości, co, trzeba przyznać, ma w sobie swój specjalny urok. Zdjęciom nierzadko towarzyszą także wspomnienia lub historyjki, które internauci z przyjemnością czytają.

Cezary Pazura, screen Google

Tak też było tym razem. Cezary Pazura opublikował na swoim Instagramie zdjęcie sprzed 21 lat, na którym pozuje razem z dwójką artystów. Pierwszego z nich łatwo poznać – jest to jego kolega z branży Zbigniew Zamachowski. A o drugim wspomina aktor w treści wpisu, stwierdzając, że zmienił się najbardziej:

– W 1999 roku na festiwalu w Międzyzdrojach jakiś „chłystek” przerwał nam „śniadanie mistrzów”, żeby zrobić sobie zdjęcie. Ten gość to Wojciech Mecwaldowski. Mój kolega. Wybitny aktor. Tak. Czas jest nieubłagany – widać po fotografii. Dla Ciebie Wojtek.

Przypomnijmy, że Wojciech Mecwaldowski wystąpił w licznych filmach oraz serialach. A teraz powrócił na ekrany dzięki kontynuacji serialu Usta Usta, który stał się prawdziwym hitem stacji TVN.

Jak informował portal „Życie.pl”: Justyna Żyła w końcu ułożyła sobie życie prywatne. Jej zdjęcia mówią same za siebie

Przypomnij sobie: Internauci nie mieli listości dla Roberta Makłowicza. Ostra krytyka kucharza-podróżnika, nie spodziewał się, że spotka go coś takiego

Portal „Życie.pl” pisał również: Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. To może zaskoczyć. O co poszło