Doda jest jedną z wokalistek, które szturmem podbiły polski show-biznes i utrzymują się na pierwszych stronach gazet już od lat. Wokalistka ma na swoim koncie sporo wybryków i skandali oraz głośnych związków.

Jedną z jej rozpamiętywanych nawet do dziś relacji było nieudane małżeństwo z Radkiem Majdanem, który ostatecznie znalazł szczęście u boku Gosi Rozenek. Obecnie Dorota Rabczewska także ma partnera, jednak czy to na pewno szczęśliwy związek?

Doda. Źródło: Youtube ESKA
Doda. Źródło: Youtube ESKA

Kryzys w małżeństwie Dody

Super Express przypomina, że mężem Dody jest aktualnie Emil Stępień. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie są tak szczęśliwi, jak można byłoby się tego spodziewać… Mają kryzys?

Emil i Dorota zaręczyli się w 2017 roku, zaś w 2018 stanęli na ślubnym kobiercu w Ciechanowie. Najpierw ślub cywilny, potem kościelny – oba jak z bajki.

Jednak Doda już od jakiegoś czasu nie bywa „na salonach” z Emilem. Czyżby między nimi było coś nie tak?

Wokalistka nigdy nie przyznała publicznie, że w jej małżeństwie nie wiedzie się najlepiej. Sprawę przeanalizowała jednak wróżka. Do jakich wniosków doszła?

Doda. Źródło: Youtube Plejada
Doda. Źródło: Youtube Plejada

Zdaniem prorokini Doda i Emil wpakowali się w małżeństwo, które jest „katastrofą” i polega na ciągłych kłótniach. Problemem jest także to, że Stępień marzy o dzieciach, tymczasem Rabczewska wcale nie chce ich mieć – a na pewno nie teraz.

„Ich związek zakończy się z hukiem, może nawet jeszcze w tym roku” – przewiduje wróżka.

Myślicie, że ta przepowiednia się sprawdzi?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO