Niedawno w Internecie pojawiło się kilka zdjęć, które przedstawiają fenomenalne metamorfozy gwiazd na przestrzeni minionych lat. Te zdjęcia robią prawdziwą furorę w sieci! Internauci nie mogą się napatrzeć i uwierzyć, że można się zmienić aż tak!

Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach wygląd stanowi dla niemalże wszystkich osób bardzo ważny element. Poprawienie swoich mankamentów nie jest teraz tak trudne i kosztowne, jak chociażby dziesięć lat temu.

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskują wszelkie zabiegi medycyny estetycznej, które wykonują nie tylko gwiazdy, ale także coraz więcej osób poza światem show – biznesu.

Okazuje się jednak, że pomimo zdecydowanej większości osób wykonujących owe zabiegi, niektóre gwiazdy z nich nie korzystają! O kim mowa?

Niesamowite metamorfozy gwiazd

Wśród gwiazd, które przeszły ogromną zmianę na przestrzeni lat jest między innymi Doda. Kobieta postawiła na delikatniejszy makijaż oraz bardziej stonowane stylizacje, a także zrzuciła trochę kilogramów. Nie można zaprzeczyć, że widać także nieco poprawek medycyny estetycznej, jak powiększenie ust.

Celebrytką, która mocno się zmieniła, lecz nie wykonała żadnych zabiegów jest Maja Bohosiewicz. Okazuje się, że największą rolę gra tu fryzura, która w ogromnym stopniu przyczyniła się do zmiany – na plus!

Maja Bohosiewicz/ plotek.pl
Maja Bohosiewicz/ plotek.pl
Maja Bohosiewicz/ plotek.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY