Jak podaje portal "Super Expres", Lech Wałęsa postanowił odnieść się do aktywności żony Andrzeja Dudy. Słowa byłego prezydenta raczej nie sprawią Agatcie Dudzie przyjemności. Jak legendarny przywódca "Solidarności" ocenia aktywność pierwszej damy?

Agata Duda i jej aktywność

Pierwsza dama nie może narzekać na brak zajęć. Jej kalendarz pęka w szfach od zaplanowanych aktywności. I choć Agata Duda trzyma się jak najdalej od świateł kamer i mediów, a także nie komentuje bieżących wydarzeń, angażuje się w wiele inicjatyw i akcji charytatywnych.

Niedawno żona prezydenta Andrzej Dudy odbyła rozmowę z wychowankami Rodzinnego Domu Dziecka w Bydgoszczy. W trakcie spotkania poruszono kwestię radości płynącej z pomagania innymi, nie mogło również zabraknąć rozmów dotyczących epidemii koronawirusa, która utrudnia życie wszystkim.

Pierwsza dama rozmawiała również z podopiecznymi warszawskiej placówki prowadzonej przez Zgromadzenie Matki Bożej Miłosierdzia. Tu również poruszono kwestie szczepienia na Covid-19, a także terapii i tego, jak wygląda codzienność w DPS. W niedzielę 21 lutego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w Pałacu Prezydenckim zorganizowano debatę, która dotyczya funkcjonowania języka w dobie epidemii koronawirusa.

Lech Wałęsa o aktywności pary prezydenckiej

Lech Wałęsa słynie z tego, że ma zdanie na każdy temat. Swoją opinią dotyczącą aktywności pierwszej damy, legendarny przywódca "Solidarności" podzielił się na łamach "Super Expressu". Padły naprawdę mocne słowa.

"Czas na zmiany, nie bardzo to wygląda z tą aktywnością, a jak nie chce to wymienić…" - stwierdził Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa/ YouTube @wyborcza.pl

Co sądzicie o słowach byłego prezydenta?

To też może cię zainteresować: Kuriozalna sytuacja pacjentki w kolejce do szpitala. Ratownicy pokłócili się z lekarzami na izbie i padły zarzuty. Dyrekcja komentuje sprawę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Była żona Daniela Martyniuka ma już dość. Całkowicie odcina się od eksmęża. Radykalna decyzja Eweliny. Co postanowiła

O tym się mówi: Wielka pomyłka podczas ostatniej drogi! Wszystko wyszło na jaw podczas ceremonii. Doszło do kuriozalnej zamiany osób. Bliscy oburzeni sytuacją