W ostatnich miesiącach sytuacja u rodziny Martyniuków była dość napięta. Wszystko za sprawą problemów, przez jakie przechodzili najbliżsi Zenka – związanych z sytuacją w kraju oraz ich prywatnymi perypetiami.

Przypomnijmy: przez pandemię koronawirusa Zenek Martyniuk zdecydowanie mniej występuje, a to sprawia, że mniej również zarabia. Ponadto rozpadło się małżeństwo jedynego syna wokalisty i Danuty Martyniuk.

Daniel Martyniuk i Ewelina. Źródło: Youtube framebyframe
Daniel Martyniuk i Ewelina. Źródło: Youtube framebyframe

Przy tej ostatniej kwestii warto zatrzymać się na dłużej. Daniel Martyniuk mocno sobie przeskrobał, wylądował nawet w areszcie. Miał on problemy z używkami, prowadzeniem prawa jazdy w stanie nietrzeźwości, a także bójkami czy przestrzeganiem obowiązkowej kwarantanny.

Ewelina Martyniuk odcina się od eksmęża

W końcu Ewelina Martyniuk zmęczona wybrykami męża postanowiła od niego odejść i zacząć na nowo układać sobie własne sprawy. Wtedy się zaczęło – Danielek wraz z mamą, Danutą, bardzo chętnie udzielali kolejnych wywiadów, w których coraz bardziej ją obrażali, a ostatecznie Daniel Martyniuk próbował przekonywać, że nie pragnął ślubu i doszło do niego tylko dlatego, że Ewelina „złapała go na dziecko”.

Portal WP zauważa, że sprawa ciągnęła się całymi tygodniami. W końcu Ewelina ogłosiła, że nie zamierza jej komentować, a Martyniukowie nieco się uspokoili. Wygląda na to, że była żona Daniela ma już naprawdę dość i chce zrobić wszystko, by odciąć się od przeszłości.

Daniel Martyniuk i Ewelina. Źródło: Youtube framebyframe
Daniel Martyniuk i Ewelina. Źródło: Youtube framebyframe

Ewelina postanowiła, że zmieni nazwisko, co – zdaniem jej znajomej – będzie „zamknięciem trudnego czasu, o którym chciałaby zapomnieć”.

Myślicie, że to dobra decyzja?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JEŚLI MAMY W DOMU WYTŁACZANKI PO JAJKACH TO LEPIEJ ICH NIE WYRZUCAĆ. MAJĄ MASĘ POŻYTECZNYCH ZASTOSOWAŃ! DZIĘKI NIM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ DUŻO PIENIĘDZY

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA RENT I EMERYTUR JUŻ ZA PASEM! KIEDY EMERYCI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ OTRZYMANIA WYŻSZEGO ŚWIADCZENIA? ZNANA JEST DATA URUCHOMIENIA PRZELEWÓW

O tym się mówi na świecie: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

Z życia gwiazd: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI