Jak informuje serwis Pikio, w Nysie miała miejsce kuriozalna pomyłka podczas pogrzebu jednego z mieszkańców. Osoba ta zmarła w szpitalu i gdy żałobnicy czekali na cmentarzu na przywiezienie trumny wkrótce okazało się, że na miejsce pochówku dotarło niewłaściwe ciało.

Bliscy zmarłego byli zaskoczeni i zbulwersowani zajściem. Nie da się ukryć, że pogrzeb jest smutnym i doniosłym wydarzeniem związanym z ostatecznym pożegnaniem zmarłego. Choć podczas przygotowań nietrudno pominąć jakiś drobny szczegół to sytuacja, która miała miejsce w Nysie zszokowała wszystkich obecnych podczas ostatniej drogi zmarłego.

Dramatyczna sytuacja podczas pogrzebu na cmentarzu w Nysie. Na ceremonię przywieziono z kostnicy nie to ciało!

Zdarzenie miało miejsce na początku lutego tego roku w Nysie i choć wszystko zakończyło się właściwie to trudno uwierzyć w to, jak można pomylić ciała na chwilę przed pogrzebem.

Na miejskim cmentarzu miał mieć miejsce pogrzeb osoby zmarłej w szpitalu. Jednak na chwilę przed pochówkiem i złożeniem trumny w ziemi wyszło na jaw, że na nekropolię wysłano z kostnicy nie to ciało.

Pracownicy zakładu pogrzebowego dość szybko zorientowali się, że przetransportowali na miejsce ciało, które nie należało do bliskiego zmarłego żałobników. Udało się jednak naprawić błąd i pogrzeb przebiegł później w niezakłócony sposób. Rodzina zmarłego prosiła jednak firmę, która zajęła się transportem ciała o dyskrecję.

„Dzięki czujności naszych pracowników, rodzina zmarłego mogła pożegnać właściwą osobę” – opowiedział finał zdarzenia cytowany przez Nowiny Nyskie i Pikio kierownik spółki Ekom sp. z o.o.

Prokuratura i policja nie zdecydowały się na wszczęcie postepowania wyjaśniającego. Nie wiadomo, po czyjej stronie leży wina – firmy czy samego szpitala.

Cmentarz/Youtube @From the Sky
Cmentarz/Youtube @From the Sky
Cmentarz/Youtube @From the Sky

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITE ZJAWISKO NA NIEBIE KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO POLAKÓW. POWODEM ZAPŁYWAJĄCY NAD POLSKĘ PYŁ ZNAD SAHARY. ZDJĘCIA ROBIĄ POTĘŻNE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: RZĄD ZDECYDOWAŁ SIĘ NA RADYKALNY KROK W SPRAWIE KWARANTANNY. PO POWROCIE Z DWÓCH KRAJÓW KONIECZNA IZOLACJA. WIADOMO, KOGO TO DOTYCZY I OD KIEDY

Portal "Życie PL" pisał również: MAŁGORZATA POTOCKA W MOCNYCH SŁOWACH O EMERYTURACH WIELU ARTYSTÓW. GWIAZDA UWAŻA TO ZA ABSOLUTNE KURIOZUM. MÓWI WPROST, ŻE TO „PARANOJA”

Pisaliśmy również o: WIELKA TAJEMNICA RADOSŁAWA MAJDANA WYSZŁA NA JAW. GWIAZDOR POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ O SWOIM SYNU. DUŻE ZASKOCZENIE DLA FANÓW PIŁKARZA