Krakowscy funkcjonariusze poszukują zaginionej Wiesławy Weremczuk. Kobieta ma 76 lat. Pani Wiesława kobieta jest osobą głuchoniemą i komunikuje się jedynie za pomocą języka migowego. Wiesława Weremczuk cierpi na demencję.

Zaginęła 76-letnia mieszkanka Krakowa

Pani Wiesława widziana była po raz ostatni 23 lutego ok. godz. 22.50. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania i od tamtej pory ślad po niej zaginął. Kobieta nie dała żadnego znaku życia.

Pani Wiesława była widziana po r5az ostatni przy ul. Gnieźnieńskiej w Krakowie. Pani Wiesława kobieta jest osobą głuchoniemą i komunikuje się jedynie za pomocą języka migowego, dlatego też kontakt z kobieta może być utrudniony.

Pani Wiesława jest szczupłej budowy ciała. Ma 160 wzrostu i krótkie, brązowe włosy oraz niebieskie oczy. Kobieta porusza się w charakterystyczny sposób, kuleje na prawą nogę.

Pani Wiesława w dniu w dniu zaginięcia miała na sobie szare, dresowe spodnie, czarną, krótką kurtkę z kapturem i różowo-czarne, sportowe buty. Zaginiona nie zabrala ze soba ani dokumentów osobistych ani telefonu.

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat przebywania zaginionej proszeni są o kontakt pod nr tel. 47 83 52 912, 47 83 57 023 lub 112.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA