„Sanatorium miłości” jest programem, który od samego początku przyciągał przed telewizory całe rzesze widzów. Uczestnicy są ciekawi kolejnych perypetii uczestników.

W show Telewizji Polskiej udział biorą seniorzy, którzy szukają prawdziwej miłości, z którą spędzą jesień życia. Format prowadzony jest przez Martę Manowską.

"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube TVP VOD
"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube TVP VOD

Edward z „Sanatorium miłości” zdobył sympatię widzów

Portal Plotek zauważa, że na samym początku tej edycji „Sanatorium miłości” uczestnikiem wzbudzającym chłodne emocje był Edward. Mężczyzna często wygłaszał opinie, które nie podobały się widzom.

Teraz jednak wszystko się odwróciło – zyskał ich sympatię. Na początku zdawał się próbować udowadniać, że kobiety są gorsze i mniej inteligentne od mężczyzn, jednak widzowie zauważyli w nim to „coś”.

Uznali, że prawdopodobnie Edward jest po prostu przyjaznym, lecz zagubionym mężczyzną. Swoje opinie wygłaszał w emocjach, z którymi sobie nie radził.

"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube TVP VOD
"Sanatorium miłości". Źródło: Youtube TVP VOD

Marta Manowska spytała uczestniczki, co sądzą o seniorze. Te odpowiedziały z rozbrajającą szczerością. Zarzucały mu to, że jest apodyktyczny, wulgarny, źle traktuje kobiety i jest „kabareciarzem”, który nie nadaje się „do roboty”.

Widzowie stanęli w jego obronie – twierdzą, że gdy lepiej poznali Edwarda, mają o nim inne zdanie. Jego zdaniem wpływ na obecne zachowanie seniora mają jego trudne przeżycia. Twierdzą, że jest im go szkoda, zauważają też, że kobiety nie powinny z niego kpić – w końcu mimo swojego charakteru „też ma uczucia”.

Co o nim sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Z życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH