Monika Miller jest znana już nie tylko jako wnuczka byłego premiera, Leszka Millera. Dorobiła się statusu celebrytki, ma swoje grono fanów, próbuje swoich sił w mediach oraz muzyce.

Jej wygląd także przyciąga kolejne osoby, które są zafascynowane tatuażami i rockowym image’em „Monami”. Teraz postanowiła coś zmienić – pokazała jeszcze większy pazur!

Monika Miller wygląda całkiem inaczej

Wystarczy jedna, na pozór wcale nie największa zmiana, by przyciągnąć uwagę wszystkich, a także zupełnie zmienić odbiór swojej osoby. Monika Miller właśnie poczyniła krok w tym kierunku – zmieniła swój wygląd, choć na pozór nieznacznie, to jednak mocno!

Portal Plotek zwraca uwagę na nowe zdjęcie wnuczki Leszka Millera, które znalazło się na jej profilu na Instagramie. Zaprezentowała się na nim już po metamorfozie – ma całkiem inne włosy.

Jej wyrazisty wizerunek sprawia, że wzbudza ogromne zainteresowanie. Nie da się ukryć, że Monika Miller lubi zmieniać różne elementy swojego wyglądu – co jakiś czas dodaje nowe tatuaże czy piercing.

Tym razem postawiła na zmianę dotyczącą fryzury. Zamiast swoich naturalnych włosów ma… dredy! I to nie byle jakie – sięgają aż do pasa.

Jej fani są zachwyceni metamorfozą celebrytki. Ich zdaniem nowy image świetnie do niej pasuje!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Z życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH