Marta Manowska od dłuższego czasu współpracuje z telewizją TVP. Prezenterka prowadzi takie programy jak "Sanatorium miłości", czy „Rolnik szuka żony”, gdzie pomaga innym w znalezieniu drugiej połówki.

Ponadto kobieta w programach rozrywkowych wspiera rolnik lub seniorów między innymi w pokonywaniu przez nich własnych ograniczeń i lęków.

Marta Manowska dostała kolejny program w TVP

Widzowie pokochali Martę Manowską, a już od marca kobietę będzie można zobaczyć w nowym programie. TVP przygotowało ofertę dla płci pięknej – TVP Kobieta.

Na kanale podejmowane będą głównie treści modowe, kulinarne i wnętrzarskie. Z pewnością nie zabraknie także tematów politycznych.

Rolnik szuka żony/screen Facebook @Rolnik szuka żony TVP
Rolnik szuka żony/screen Facebook @Rolnik szuka żony TVP

W TVP Kobieta pojawi się sama Marta Manowska. Gospodyni „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony” o poprowadzi kolejny program - „Kobiety w drodze”, który obfitować będzie w wiele wzruszających rozmów z Polkami.

Czy Marta Manowska z „Sanatorium miłości” przechodzi zawód miłosny?

Marta Manowska pomogła znaleźć miłość wielu ludziom. Jak się okazuje, teraz ona sama potrzebuje pomocy.

Jeden z członków ekipy programu „Sanatorium miłości” zdradził, że jakiś czas temu z ręki Marty zniknął pierścionek zaręczynowy. Mało tego, dźwiękowiec Adam, który było podobno ukochanym Marty, kompletnie przestał na nią zwracać uwagę.

Marta Manowska / YouTube:  Bądźmy Razem. TVP
Marta Manowska / YouTube: Bądźmy Razem. TVP

Nikt jednak wprost nie zapytał, dlaczego z palca Magdy Manowskiej zniknął pokaźny pierścionek zaręczynowy. Myślicie, że prezenterka faktycznie przeżywa zawód miłosny?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE