Kilka dni temu mediami wstrząsnęła informacja o przejściu Agustina Egurroli do Telewizji Polskiej. Mężczyzna przez lata był związany z telewizją TVN. Był jurorem „You Can Dance – Po prostu tańcz” czy „Mam Talent”.

Postanowił jednak, że dokona ogromnej zmiany w swoim życiu. Tancerz przyjął propozycję ze strony producentów show emitowanego na TVP2 „Dance, Dance, Dance” i już wkrótce zasiądzie w jury tanecznego programu.

Joanna Moro skomentowała decyzję Augustina Egurroli

Decyzja Augustina Egurroli była szeroko komentowana w mediach. Wielu celebrytów skrytykowało jego przejście do TVP. Wśród nich była między innymi Kinga Rusin.

Dziennikarka i prezenterka, która sama kilka miesięcy temu postanowiła odejść z „Dzień Dobry TVN” i mieszka obecnie poza Polską, w ostrych słowach skomentowała decyzję Egurroli i pogratulowała mu „laudacji” w Wiadomościach TVP.

Co aktorka myśli o jego przejściu do TVP?

Okazuje się jednak, że nie niektórym gwiazdom spodobała się decyzja Augustina. Aktorka Joanna Moro, która również jest związana z TVP, opublikowała w mediach społecznościowych nagrania, na którym gratuluje Egurroli nowej posady w programie „Dance Dance Dance”.

Jednak to nie koniec, pod filmikiem gwiazda umieściła krótki opis. Napisała, że wideo „zostało nagrane przed tą całą medialną lawiną życzliwych kolegów”.

Tym samym Joanna Moro delikatnie skrytykowała postawę osób, które kierowały w stronę Egurroli wiele nieżyczliwych komentarzy.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE