Uwaga! Najnowsze informacje dotyczące koronawirusa właśnie pojawiły się w mediach! Minister zdrowia, Adam Niedzielski dziś przekazał niepokojące wieści dotyczące zaostrzenia panujących aktualnie obostrzeń na terenie kraju. Trwają burzliwe spekulacje na temat zamknięcia granic... Czy do tego dojdzie? To bardzo możliwe...

Jak wiadomo, trwająca od prawie roku pandemia groźnego i dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa sieje spustoszenie i zbiera swoje żniwo w zastraszająco szybkim tempie.

Niestety, od początku pandemicznej rzeczywistości, z uwagi na panujące liczne obostrzenia wiele branż zostało zamkniętych, a Polacy masowo zaczęli tracić pracę. Niedawno owe obostrzenia powoli zaczęto luzować - wszyscy mieli nadzieję, że może zaczniemy wracać do dawnej normalności.

Okazuje się jednak, że niebawem obostrzenia ponownie mogą zostać zaostrzone!

Czy granice zostaną zamknięte?!

To bardzo możliwe. Minister zdrowia, Adam Niedzielski w najnowszej konferencji prasowej wyznał, że w Polsce właśnie zaczyna się trzecia fala pandemii.

W niektórych rejonach Polski widać szczególne duże przyrosty zakażeń - rozważa się nawet zamknięcie granic na południu kraju. Konkretna decyzja w tej sprawie ma zapaść w następnym tygodniu.