Anna Lewandowska, jedna z najpopularniejszych osobistości polskiego show – biznesu dodała wczoraj zaskakujące zdjęcia, które wręcz zwala z nóg. Niemalże nikt się tego nie spodziewał... Kobieta wygląda jak postać z bajki! O jakiej postaci mowa?

Niesamowita charakteryzacja potrafi zdziałać cuda. Doskonałym tego przykładem jest chociażby program rozrywkowy “Twoja Twarz brzmi znajomo”, w którym znane gwiazdy wcielają się w postać innej osoby całkowicie nie przypominając siebie.

Anna Lewandowska jednak nie wcieliła się - docelowo – w żadną postać, lecz i tak przypominała bohaterkę pewnego filmu animowanego. O kim mowa?

Anna Lewandowska jak... Merida Waleczna?

Anna Lewandowska wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowała sesję zdjęciową, w której wzięła udział. Kobieta wraz ze swoim teamem pozowała do nowej kampanii reklamowej swojej marki “Healthy Team”.

Podczas sesji Anna Lewandowska miała zaplecione tak zwane bokserskie warkoczyki, lecz w którymś momencie rozpuściła włosy. Nietrudno się domyślić, że uzyskanym w ten sposób efektem były bujne loki na całej długości włosów.

Anna Lewandowska od razu skojarzyła swój wygląd z charakterystyczną postacią, która również posiada tak gęste loki - Meridą Waleczną. Czy faktycznie tak wyglądała?

Anna Lewandowska/ plotek.pl
Anna Lewandowska/ plotek.pl
Anna Lewandowska/ plotek.pl