Andrzej Duda korzysta z idealnych warunków. Prezydent pojawil się na stoku narciarskim w Wiśle. W sieci zawrzało. Nie brakuje komentarzy ze strony polityków. O czym mowa?

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja o tym, że Andrzej Duda zainaugurował swój sezon narciarski. Dziennikarz TVN przyłapał szusującego na stoku Wiśle prezydenta. Okazuje sie, ze glowa panstwa nie jest zadowolona z warunków pogodowych. A czy inni politycy zadowoleni są z poczynań Dudy?

Bronisław Komorowski komentuje prezydencką wizytę na stoku narciarskim

Wirtualna Polska postanowila zapytać, co o tym sadzi Bronisław Komorowski, który podobnie jaki obecny prezydent, czesto gosci w Wiśle. Jak powiedział polityk, Andrzej Duda może korzystać z narciarskich stoków, bo aktualne przepisy mu na to pozwalają. Niestety jak twierdzi Komorowski, jego postawa niekoniecznie godna jest podziwu, a glowa poanstwa powinna swiecic porzykladem. Jak dodał Bronisław Komorowski, obecna sytuacja nie jest dobrym momentem do tego, by pokazywać się na stoku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI