Kilka dni temu jeden z fotografów uchwycił zastępujący śmigłowiec TOPR, helicopter policyjny Black Hawk. Zdjęcie, które wykonał, podbiło sieć. Tak pięknego widoku dawno nie widzieliśmy.

Zdjęcie helikoptera lecącego nad Giewontem podbiło sieć

Zdjęcie zrobione przez fotografa przedstawia helikopter, który leciał nad Giewontem na tle zachodzącego słońca. Internauci są pod wrażeniem. Posypały się słowa zachwytu.

Autorem zdjęcia przedstawiającego policyjny Black Hawk lecący nad Giewontem, jest fotograf Paweł Uchorczak. Ujęcie zostało zrobione w niedzielę, 14 lutego. Fotograf w momencie wykonywania zdjęcia znajdował się na Gęsiej Szyi.

Jak powiedział w rozmowie z Onetem, w pewnym momencie dostrzegł policyjna maszynę lecącą w okolicy Kasprowego Wierchu. Urokowi całej sytuacji dodawał zachód słońca. Paweł Uchorczak w Zakopanem przebywał na warsztatach fotograficznych, którym sam przewodził.

Giewont
Giewont

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI