Niemal cała Polska wytrwale śledziła losy Michała Wiśniewskiego w gwiazdorskim reality show „Jestem, jaki jestem”, prowadzonym przez Huberta Urbańskiego. Ich Troje znajdowało się wówczas u szczytu sławy, a Michał Wiśniewski był wtedy pierwszoligową polską gwiazdą, dlatego stacja TVn zdecydowała się na zaproponowanie mu programu.

Show na antenie TVN przyciągało miliony widzów, żądnych zobaczenia, jak wygląda życie prywatne Wiśniewskiego, jego rodzina, a także kulisy wielkiej sławy. Od tego czasu minęło wiele lat, ale dopiero teraz lider Ich Troje przyznał, ile zarobił na udziale w show. Ta kwota robi piorunujące wrażenie!

Michał Wiśniewski powiedział po latach, ile pieniędzy zarobił na udziale w „Jestem, jaki jestem”! Ta kwota może przyprawić o zawrót głowy!

Stacja TVN na fali popularności Ich Troje postanowiła stworzyć oryginalny format z udziałem Michała Wiśniewskiego, aby Polacy mogli zobaczyć choć ułamek życia zawodowego i prywatnego czerwonowłosego gwiazdora estrady.

W 2003 roku pojawiło się show „jestem, jaki jestem” i Michał Wiśniewski przyznał, że choć obraz nie zawsze oddawał rzeczywistość to nie doszło w nim do manipulacji i emocji na pokaz. Co ciekawe, dom, w którym kręcono show nie należało do wokalisty Ich Troje. Program emitowany był przez rok i miał dwie edycje.

Jak informuje serwis Pikio, Michał Wiśniewski zdradził niedawno w rozmowie z Kamilem Bałukiem w audycji „Dawno temu w telewizji”, ze jego motywacją do przyjęcia propozycji TVN-u były pieniądze.

Ile jednak zarobił na udziale w hitowym show stacji? Blisko milion dolarów! Ich Troje było wówczas niesamowicie popularne, stąd taka suma na bardzo lukratywnym kontrakcie. Jak powiedział w rozmowie, w trakcie szczytu kariery Ich Troje było w stanie zarobić łącznie 40 milionów złotych.

Jak informował portal "Życie PL": CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Przypomnij sobie: CO SIĘ STANIE PO SYTUACJI W ZAKOPANEM W WEEKEND? POLACY OBAWIAJĄ SIĘ POWROTU OSTRZEJSZYCH OBOSTRZEŃ. MIEJSCOWI PRZYZNAJĄ, ŻE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWALI

Portal "Życie PL" pisał również: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

Pisaliśmy również o: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD