Od czasu do czasu zdjęcia czy filmiki w internecie pokazują widoki, których normalnie nigdy byśmy nie ujrzeli. Tak jest również w tym przypadku – w Polsce raczej trudno o taki obrazek. Może to i lepiej…

Odrzucający widok, tylko dla odważnych

Portal WP zauważa, że są osoby, na których ten widok nie zrobi większego wrażenia – wśród nich są np. mieszkańcy Australii, które widują wiele pająków różnych gatunków na co dzień. Jednak nawet część z nich ma wytrzymałość na poziomie niższym niż taki obrazek.

Pająk. Źródło: Youtube Whitey Exotics
Pająk. Źródło: Youtube Whitey Exotics

Aż trudno uwierzyć w to, co się stało. Na Facebooku, m.in. na grupie Australian Native Animals, pojawiło się zdjęcie, które wywołało ogromną burzę w sieci. Na fotografii widać pająki obsiadające kuchenkę gazową i piekarnik jednego z mieszkańców Australii.

Wygląda na to, że spory pająk czuwa nad mniejszymi, prawdopodobnie swoimi dziećmi. Dla mieszkańców Australii taki obrazek zapewne nie jest czymś zupełnie nowym, ale nawet oni niekoniecznie przepadają za pająkami, które tak chętnie mieszkają z nimi w domach.

Post wywołał wiele komentarzy internautów, którzy są zdumieni tym widokiem. Część z nich spieszy z radami dla domowników. Niektórzy mają propozycję, by wszyscy domownicy spakowali się i uciekli z mieszkania, z kolei inni szukają metod na unicestwienie pająków w kuchni.

Co niektórzy radzą skorzystanie z… miotacza ognia, inni z kolei – odkręcenie gazu i odpalenie zapałki oraz wyjście z domu na dłuższy czas. Inni zauważają, że nawet dorosły pająk nie jest aż tak duży i nie ma się czego bać.

Co byście zrobili?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ