Jak podaje portal Wirtualna Polska, podczas kolejnego posiedzenia Sejmu prowadzone będą obrady nad projektem ustawy „Stop aborcji”. Jakie kwestie zostaną podjęte podczas obrad?

Ogromne kary dla lekarzy za przeprowadzenie aborcji

Warto zaznaczyć, że projekt „Stop aborcji” został złożony w Sejmie we wrześniu tego roku, a jego autorem jest Fundacja Pro – Prawo do Życia. Pod projektem złożonych zostało 130 tysięcy podpisów.

W myśl projektu, aborcja powinna być traktowana na równi z zabójstwem, a lekarz który jej dokona, a także matka która podda się aborcji, mogą spodziewać się kary od 5 do 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocia! W projekcie nie ma jednak kar dla matki, która poroni ciążę.

Jak będzie głosować partia Prawo i Sprawiedliwość

Co więcej, podczas ostatniego briefingu dziennikarze zapytali wicemarszałka Sejmu – Ryszarda Terleckiego o to, jak partia Prawo i Sprawiedliwość zagłosuje w sprawie wspomnianego projektu i jak go ocenia.

- Oceniamy dobrze (…) Natomiast mamy w Sejmie dwa społeczne projekty. Oba jako skrajne odrzucimy na najbliższym posiedzeniu Sejmu – zaznaczył wicemarszałek Sejmu.

Ryszard Terlecki dodał także, że każdy będzie miał pełną dowolność głosowania i nie będzie wymagana dyscyplina klubowa. Prawdopodobnie zatem projekt zostanie odrzucony w pierwszym czytaniu.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEPRZEWIDZIANE KONSEKWENCJE WPISU ZNANEJ GWIAZDY! BARBARA KURDEJ - SZATAN TOTALNIE NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ REAKCJI

Przypomnij sobie: KAMIL STOCH I JEGO ŻONA PRZEKAZALI WSPANIAŁĄ NOWINĘ WSZYSTKIM KIBICOM. FANI SKOCZKA MAJĄ WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE

Portal "Życie Polska" pisał również: POPULARNY W SIECI DUCHOWNY TŁUMACZY, ILE POWINNY WYNOSIĆ STAWKI ZA SAKRAMENTY KOŚCIELNE. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH WYZNANIEM KSIĘDZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BARBARY KURDEJ-SZATAN PRZYBRAŁO NA SILE. AKTORKA MOŻE STRACIĆ LUKRATYWNY KONTRAKT REKLAMOWY. CZY SŁONO ZAPŁACI ZA JEDEN WPIS W SIECI