"Super Express" postanowił opisać najnowszą wizję, którą podzielił się jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. To, co powiedział na żywo przeraża, ale wielu Polaków już dawno zaczęło przypuszczać, że czeka nas zamknięcie na siłę, oraz opryskiwanie trucizną nas samych, oraz żywności, która będzie musiała być racjonowana.

Powiedział to, co wielu już wie

Wielu z nas już dawno sie przekonało, że na porządku dziennym jest obecnie problem z uzyskaniem pomocy medycznej, z załatwieniem spraw urzędowych, oraz z pracą zarobkową. Jak stwierdził jasnowidz, zaczynamy obojętnieć na to, co się wokół nas dzieje, a nad słowem KRYZYS zaczynamy przechodzić do porządku dziennego.

Daliśmy sobie jego zdaniem wmówić każdą nieprawdę, która została powiedziana wielokrotnie, a jak wiemy, każde kłamstwo powtórzone wiele razy przekształca się w oczach społeczeństwa w prawdę. Powiedział, że obecnie mamy już nową rzeczywistość, a odpowiedzi na pytania o koniec tej sytuacji są mgliste i niejasne.

Dodał, że utrwala się w nas strach, a nasze społeczne myślenie o "dobrym zniewoleniu" przekształca się w wiarę, że to dla naszego dobra. Potwierdził, że trzecia fala zaplanowana przez rząd będzie długa, a obostrzebia będą trwały w nieskończoność. Wspomniał też o powstaniu czegoś w rodzaju getta, w którym zostaniemy uwięzieni i nie będzie wolno nam go opuścić.

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść... Ludzie będą stali w grupach i będą czymś opryskiwani... W tych miejscach, jak getta ludzie będą dostawali racje żywnościowe (...) Na tę żywność będzie trzeba zwracać uwagę, bo będą jedli i chorowali...

Twierdził, że wiele zakątków świata jest na coś przygotowanych i że to jest cisza przed burzą... Przepowiedział wielką falę zaplanowaną już dawno i będzie trwała prawie do czerwca.


YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Zachowanie nauczyciela nieprzyjemnie zaskoczyło wszystkich. Tylko ojciec jednego chłopca zareagował w niezwykły sposób

Zerknij tutaj: Sieć znanych w Polsce sklepów ma pilną wiadomość. Jedna z popularnych przypraw nie nadaje się do spożycia. O co chodzi