Kobiety nieustannie mają kompleksy z powodu swojego wieku. Warto zaznaczyć, że wiek nie świadczy o niczym, a życie jest piękne na każdym jego etapie. Nie jest zatem warto zamartwiać się, z powodu liczby w dowodzie.

Większość Pań przywiązuje ogromną uwagę do swojego wyglądu!

Nie od dziś wiemy także, że mimo wszystko kobiety uwielbiają dbać o swój wygląd i robią wszystko, aby wyglądać młodziej i aby przyciągnąć zazdrosne spojrzenia koleżanek. Ostatnio na portalu Super Express opublikowano kilka fryzur, które pozwolą na odmłodzenie swojego wyglądu!

Jeśli chcesz wyglądać młodo, postaw na krótkie cięcie. Krótka fryzura pozwoli na wyeksponowanie rysów twarzy i odsłoni jej zarys, co pozwoli pozbyć się kilku lat. Tego lata warto zatem postawić na odważne cięcia i mocny kolor! Na pewno nie pożałujesz takiej decyzji!

Tegoroczne lato będzie pełne kolorów!

Jeśli lepiej czujesz się w półdługich włosach, to zdecydowanie lepszą opcją będzie delikatne cięcie. Niezwykle modne w tym sezonie będą także loki oraz fale, które dodają fryzurze lekkości i zalotności!

W tym roku do łask wraca także grzywka. Lubiane będą proste, klasyczne cięcia, jak i skośne grzywki, zachodzące nieco na ucho!

Na jaką fryzurę zdecydujesz się tego lata? Czy będzie to coś klasycznego, w stylu lat 80 – tych, czy może coś zupełnie nowego i szalonego?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU