Ten stylista posiada w dłoniach i w głowie magię, która przemienia piękną kobietę w jeszcze piękniejszą. Jak to robi? Wydobywa z niej naturalne jej piękno i podkreśla je potrójnie grubą kreską.

Niesamowita przemiana 70-letniej Angielki

70-letnia była stewardessa Denise przyjechała aż z Anglii do Stanów Zjednoczonych, aby zrobić bardzo potrzebną metamorfozę u Christophera.

Powiedziała, że ​​dawno przestała chodzić do fryzjerów, ponieważ większość z nich nienawidzi jej cienkich włosów. Była zdesperowana, że ​​bez względu na to, co robi, jej włosy zawsze są proste. Hopkins z radością podjął wyzwanie i pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych! Sprawił, że włosy Denise były obszerne i po prostu oszałamiające. Zachwycił ją jej nowy wygląd:

Wyglądam wspaniale! Mogłabym być znowu stewardessą.

Dodatek miodowego brązu rozjaśnił twarz Denise i usunął jej 20 lat. Nikt teraz nie powie, że ma 70 lat!

Komentarze w internecie wybuchły pozytywnością.

To odrzuciło jej wygląd o 5–10 lat! Wow, baaaaardzo ładna. Cholera .... Wprost piękne to wszystko, co mogę powiedzieć !! 😌 Włosy są zawsze piękne, ale muszę przyznać, że makijaż to ogromna zaleta

Tak, trzeba przyznać, że dobrze dobrany i wykonany makijaż również odegrał tutaj jedne z lkuczowych skrzypiec. Choć nasza bohaterka wszystko zmyje pod prysznicem, modne i rewelacyjne strzyżenie i kolor włosów pozostaną z nią na znacznie dłużej!

Co o tym sądzicie? Czy takie metamorfozy poprawiają samopoczucie człowieka?

O tym się mówi: Kobieta odeszła po szczepionce. Wszystkie szczepienia pewną szczepionką wstrzymane. O co chodzi

Zerknij tutaj: Sprawą 3-letniej Hani z Kłodzka żyła cała Polska. W sieci pojawiło się porażające nagranie z aresztu, do którego trafił Łukasz B.

Nie przegap też tego: Ewa Błaszczyk udzieliła szczerego wywiadu dotyczącego córki. Zdradziła, jak teraz czuje się Ola