Moskiewska makijażystka Oksana Trunova i fryzjerka Olga Tarasova przywracają uśmiechy kobietom, gdy chcą zmiany, ale nie mają pojęcia, od czego zacząć. Duet rozpoczął „ślepą metamorfozę” pięć lat temu, a ich grono fanów online od tego czasu powiększyło się do 32 700 obserwujących na Instagramie.

Niezwykłe połączenie

Pomysł pojawił się po tym, jak Oksana, która wcześniej pracowała w salonie piękności, klientki wówczas prosiły ją, by „zrobić coś”, co zmieni ich wygląd, ale „nie wiedziały, czego chcą”. Dziś Oksana i Olga z radością patrzą w oczy swoich szczęśliwych klientów, którzy właśnie przeszli dramatyczną przemianę. „Jesteśmy nie tylko stylistami, jesteśmy także psychologami”.

W pewnym momencie Oksana zaczęła zwracać większą uwagę na kobiety na ulicy i wymyślała sposoby na poprawę ich wyglądu, które później wypróbowała na swoich niepewnych klientkach.

Wizażystka mówi, że skoro odwiedzają je kobiety z całego kraju, ona i Olga zawsze starają się dowiedzieć więcej o hobby swoich klientek i innych rzeczach, które dałyby im wyobrażenie o tym, co by im się spodobało, a co nie. „Następnie zakrywamy lustra i zaczynamy tworzyć” - mówi Oksana. Moment tuż przed odsłonięciem lustra musi być chyba najbardziej fascynujący!

Co o tym sądzicie? Czy tego typu programy są potrzebne paniom do poprawy samopoczucia o samooceny?

O tym się mówi: Ta mała dziewczynka, która uśmiecha się ze zdjęcia, dzisiaj jest znana w każdym polskim domu. Wyrosła na dzielną kobietę

Zerknij tutaj: Wielki zmiany w życiu Piotra Kraśko. Dziennikarz żegna się z pracą. Co się stało

Nie przegap: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje bardzo ważny apel. Chodzi o zdrowie i życie. Sprawa zakończy się w sądzie