O tym, że rodzinna pamiątka znów znalazła się przy Martyniukach poinformował sam Daniel Martyniuk. Ewelina Golczyńska zdecydowała się również zwrócić wart 12 tysięcy złotych wózek, który sprawiła wnuczce była teściowa 21-latki, Danuta Martyniuk.

Choć minął ponad tydzień od głośnego rozwodu pary to w mediach aż huczy od doniesień na temat tej dwójki. Mimo tego, że była żona Daniela Martyniuka stara się trzymać z daleka od byłego męża i teściów to ci wciąż dostarczają pożywki mediom.

Byłym zakochanym, którzy doczekali się wspólnej córki, Laury nie udało się dojść do porozumienia, a sąd orzekł rozwód z winy Martyniuka, zasądzając mu 1,2 tysiąca złotych alimentów na córkę, ale również 2 tysiące złotych alimentów wobec byłej żony. Daniel Martyniuk i jego matka odgrażali się, że nie zamierzają płacić 21-latce.

Jak donosi portal Plejada, cytowany przez Plotek, do Martyniuków wróciła licząca ponad sto lat rodzinna pamiątka – pierścionek zaręczynowy, o którym od chwili rozwodu nie przestawała mówić Danuta Martyniuk.

Była żona Daniela Martyniuka zdecydowała się oddać wszystkie prezenty od Daniela Martyniuka i jego rodziny!

Danuta Martyniuk sugerowała zwrot będącej od stu lat w rodzinie Martyniuków błyskotki już w chwilę po zakończeniu rozprawy. Jednak nie była to jedyna rzecz, którą otrzymała Ewelina i córka Martyniuka, Laura. Danuta Martyniuk wydała również 12 tysięcy złotych na wózek dla dziewczynki, który podarowała synowej.

Okazuje się, że wszystko zostało zwrócone, łącznie z obrączką. O fakcie poinformował sam Daniel Martyniuk w rozmowie z serwisem Plejada.

– Pierścionek na szczęście już został zwrócony – wyjawił z ulgą syn Zenka Martyniuka.
Ewelina przyznała również, że ma dość całej sytuacji i chce się odciąć od rodziny Martyniuków i ograniczyć im kontakty z wnuczką.

fot. Youtube @TVP

Jak informował portal "Życie PL": EUROWIZJA JUNIOR 2020: WIADOMO, KTO BĘDZIE REPREZENTOWAŁ POLSKĘ! CZY ALICJA TRACZ WYGRA PO RAZ TRZECI Z RZĘDU? POLSKA PUBLICZNOŚĆ MOCNO NA NIĄ LICZY

Przypomnij sobie: DONALD TUSK STĘSKNIONY ZA UKOCHANĄ WNUCZKĄ, MÓGŁ WRESZCIE WZIĄĆ JĄ W RAMIONA! CÓRECZKA KASI TUSK MA ZA SOBĄ TRUDNE CHWILE, ZALICZYŁA POBYT W SZPITALU

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNA Z POLSKICH AKTOREK WSPOMINA NAJTRUDNIEJSZE MOMENTY ŻYCIA, MIAŁA TYLKO 9 LAT! ANNA DERESZOWSKA NIE CHCE, BY JEJ DZIECI PRZESZŁY PRZEZ TO SAMO