W Polsce preselekcje do konkursu Eurowizji Junior 2020 odbyły się za pośrednictwem programu Szansa na sukces. Okazuje się, że do wielkiego finału weszły trzy młodziutkie wokalistki - Alicja Tracz, Lena Marzec oraz Agata Serwin – a Polskę przed całą Europą podczas dziecięcej Eurowizji będzie reprezentować właśnie Alicja Tracz.

Jej wykonanie utworu „I'll be standing” powaliło na kolana jurorów i publiczność. Czy mamy szansę na trzecią wygraną w Eurowizji Junior pod rząd? Wiele na to wskazuje!

Wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznego finału Eurowizji Junior!

Podczas finału Szansy na sukces, która jednocześnie była preselekcjami do Eurowizji Junior wystąpiły na żywo trzy pretendentki do reprezentowania Polski na konkursie. Trzy dziewczynki musiały zaśpiewać po dwie piosenki: jeden cover i jeden utwór oryginalny.

Jak informuje serwis Jastrząb Post, Lena zaśpiewała piosenkę Viki Gabor, „Superhero”, Agata wykonała utwór Justina Timberlake’a, „Can’t stop the feeling”, a późniejsza zwyciężczyni Alicja z kolei pokazała, co potrafi w „Mam tę moc” z Krainy Lodu.

Następnie młode artystki wykonały piosenki przygotowane przez Gromee’ego – Lena Marzec utwór „You and Me”, Agata Serwin „What I’m Made Of”, a Alicja Tracz „I’ll be standing”. Zmaganiom dziewczynek przyglądali się Viki Gabor, Cleo i Dawid Kwiatkowski.

Widzowie i jurorzy byli całkowicie zgodni i Polskę na konkursie Eurowizji będzie reprezentować Alicja Tracz.

Zwyciężczyni niemal odebrało głos po werdykcie i od razy podziękowała za wygraną.

Alicja Tracz to najmłodsza z finalistek piosenkarka, ma 10 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości Stojeszyn Pierwszy na Lubelszczyźnie.

Wraz z siostrą Olą w maju dziewczynka wydała debiutancki singiel „Przed nami cały świat”.

Jak informował portal "Życie": SENSACYJNE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE, MONARCHINI OD TRZECH DEKAD MA MIEĆ DUBLERKĘ! W JAKIM CELU PAŁAC BUCKINGHAM ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH