Jak podaje AntyRadio, Krzysztof Jackowski po raz kolejny w krótkim czasie przedstawił swoją najnowszą wizję dotyczącą najbliższej przyszłości naszego kraju i nie tylko. Jasnowidz z Człuchowa nie ma dla nas optymistycznych wieści. Okazuje się, że czekają nas przerażające chwile, związane z wielką tragedią. Nie będzie można tego uniknąć! O co chodzi?

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zadziwił swoich sympatyków, ale również mocno zaniepokoił. Sytuacja ma być wedle jego przepowiedni naprawdę bardzo poważna, a znany profeta przewiduje, że do trudnych dla wszystkich wydarzeń dojdzie już w ciągu zbliżających się tygodni. Mowa o pieniądzach i paliwie! Dlaczego?

Krzysztof Jackowski ma porażającą wizję! W wejściu na żywo mówił o pieniądzach i paliwie

Jak wyjawił Krzysztof Jackowski w transmisji na swoim kanale na YouTube już wkrótce ma dojść do upadku pieniądza i reglamentacji paliwa! Trzeba będzie się do tej sytuacji przygotować. Wyznał, że przyszły rok nie napawa go optymizmem, a rosnąca inflacja jest dowodem na to, że możemy się spodziewać porażających wydarzeń już wkrótce.

Jackowski stwierdził, ze ma przeczucie, że „rząd zrzuci władzę” i możliwe, że dotyczy to nie tylko Polski, ale i innych państw. Taka sytuacja ma stać się w ciągu najbliższych miesięcy i stanie się z konkretnego powodu. Rządy mają pokazać, że w pewnych decyzjach nie mają suwerennej władzy.

Jackowski opowiedział też o Morzu Śródziemnym i pływających po nich statkach. Ma dość do porażających sytuacji z ich udziałem. Wydarzenia te mają mieć charakter militarny. Mowa również o Turcji i w tym kraju ma dojść do strasznych rzeczy, ale potem nastanie cisza.

Jackowski przekonuje, że w jego wizji zniknie pieniądz i jeden region świata – możliwe, że Europa – stworzy wspólną walutę „interwencyjną”, która nie będzie ulegać inflacji.

Jak informował portal "Życie Polska": JAK WYGLĄDA DZIŚ MIEJSCE SPOCZYNKU KRZYSZTOFA KRAWCZYKA? EWA KRAWCZYK PODJĘŁA WZRUSZAJĄCĄ DECYZJĘ W SPRAWIE UKOCHANEGO MĘŻA. NIE CHCE BYĆ DALEKO

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE WIEŚCI O ZNANEJ PREZENTERCE. DOROTA SZELĄGOWSKA PRZESZŁA KOLEJNY ROZWÓD, ALE W ŚRODOWISKU KIPI OD PLOTEK O ZMIANACH W JEJ ŻYCIU. O CO CHODZI

Portal "Życie Polska" pisał również: OLIWIA BIENIUK CAŁKIEM WZRUSZONA. NIE MOGŁA POJAWIĆ SIĘ W MIEJSCU SPOCZYNKU UKOCHANEJ MAMY. POSTANOWIŁA ODDAĆ JEJ HOŁD W WYJĄTKOWY SPOSÓB. CO ZROBIŁA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANDRZEJ DUDA PRZESZEDŁ WIELKA PRZEMIANĘ. WIELE OSÓB ZASTANAWIA SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z PREZYDENTEM. JEGO TWARZ WZBUDZIŁA SPORE ZAINTERESOWANIE MEDIÓW