Jak podaje portal "Goniec", Teresa Lipowska, która 14 lipca będzie świętowała swoje 84. urodziny, ma za sobą niezwykle trudne miesiące. Fani nie kryją obaw, że stres związany z epidemią koronawirusa oraz pojawiające się plotki o jej śmierci nie wpływają zbyt dobrze na kondycję aktorki. Jak czuje się teraz Teresa Lipowska?

Fani pełni obaw o stan Teresy Lipowskiej

Teresa Lipowska będzie w tym roku obchodziła 84 urodziny. Choć ma na swoim koncie wiele ról, większość widzów kojarzy ją przede wszystkim z roli Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość". Aktorka występuje w uwielbianym przez widzów serialu od dwóch dekad i fani nie wyobrażają sobie, że mogłoby jej zabraknąć w produkcji.

Wielu fanów talentu Teresy Lipowskiej nie kryje obaw o zdrowie Teresy Lipowskiej i o to, jak długo aktorka będzie w stanie kontynuować pracę na planie. Ich niepokój jest tym większy, że w ciągu ostatniego roku wszystkich dotknęły negatywne skutki epidemii koronawirusa i konieczność pozostawania w izolacji. Sama aktorka nie ukrywała, że był to dla niej niezwykle trudny czas.

Teresa Lipowska/ YouTube @Kultowe Rozmowy
Teresa Lipowska/ YouTube @Kultowe Rozmowy
Teresa Lipowska/YouTube @Kultowe rozmowy

"Nie ukrywam, że jestem przytłoczona tym, co dzieje się od ponad roku. Zarówno fizycznie, jak i psychicznie" - wyznała Teresa Lipowska w wywiadzie udzielonym magazynowi "Dobry Tydzień".

Nieprawdziwe informacje

Jakby tego było mało, niedawno pojawiły się nieprawdziwe informacje o śmierci Teresy Lipowskiej i jej rzekomym pobycie w szpitalu. Aktorka bardzo to przeżyła i nie kryła oburzenia, że ktoś mógł podać taką informację. Nie mogli uwierzyć w to również najbliżsi aktorki.

Jednocześnie Teresa Lipowska postanowiła uspokoić swoich fanów, zapewniając ich, że czuje się dobrze. W rozmowie z "Plejadą" zapewniła, że czuje się "absolutnie zdrowa".

Teresa Lipowska/ YouTube @Jastrząb Post
Teresa Lipowska/ YouTube @Jastrząb Post
Teresa Lipowska/YouTube @Jastrząb Post

Wyobrażacie sobie, że mogłoby zabraknąć Teresy Lipowskiej w "M jak miłość"?

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa ma wielkie kłopoty ze swoim synem! Sławomir Wałęsa powiedział, że nie zrobi tego, czego chce rodzina. Mówi, że nie ma dla niego ratunku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo już, kim będzie jeden z nowych uczestników 12 edycji "Tańca z Gwiazdami". Fanki oszalały na tę wiadomość

O tym się mówi: Niezwykła historia 15-letniej dziewczyny obiegła cały świat. Nastolatce udało się wyrwać z rąk porywacza, bo zachowała spokój. Niesamowita sytuacja