Beata Kozidrak, choć skończyła w tym roku 60 lat w ogóle nie wygląda na swój wiek i stara się dbać o dobry wygląd i kondycję na tyle, na ile pozwala jej zdrowie i praca.

Wokalistka nie ma nic przeciwko eksponowaniu – oczywiście nieprzesadnie, z klasą – swojego ciała w odważnych, scenicznych kreacjach, a wszyscy doskonale wiemy, że jest szczęśliwą posiadaczką jednych z najlepszych nóg polskiego show-biznesu.

Często pojawiały się w mediach porównania do np. Tiny Turner, która jest chyba symbolem niesamowitych nóg nawet w dojrzałym wieku.

Okazuje się, że Beata Kozidrak postanowiła dużo zainwestować w swoje długie nogi, które od lat są jej najlepszą wizytówką!

Beata Kozidrak ubezpieczy swoje legendarne nogi? Dba o nie niesamowicie wytrwale!

Beata Kozidrak ma za sobą wiele trudnych przeżyć – rozwód kilka lat temu z Andrzejem Pietrasem, a niedawno zmarła jej ukochana mama. To wielka strata dla całej rodziny, szczególnie dla obu sióstr, które były z mamą niezwykle silnie związane.

Do tragedii doszło na kilka dni przed występem gwiazdy w Opolu i gdy wszyscy myśleli, że z tego powodu odwoła swój udział Beata Kozidrak postanowiła zaśpiewać i oddać tym samym hołd ukochanej mamie.

Miałam zacząć piosenką, która była dla mnie najważniejsza, pierwsza, ale życie pisze różne scenariusze. Zaśpiewam inny utwór, który chcę zadedykować mojej zmarłej mamie. „Dwa serca, dwa smutki – powiedziała w trakcie występu, cytowana przez Pomponik.

Mimo trudności w życiu prywatnym wciąż zachwyca wyglądem i jak sama przyznała niedawno w wywiadzie dla „Faktu” stara się dbać o swój wygląd i kondycję, jak tylko to możliwe. Swoje piękne długie nogi odziedziczyła po mamie i okazuje się, że ma zamiar je ubezpieczyć!

– No chyba już czas ubezpieczyć te moje nogi na jakąś horrendalną sumę! – przyznała z rozbawieniem tabloidowi.

Jednak gwiazda dużo pływa, jeździ na rowerze i lubi uprawia sport. Do tego dokłada masaże.

– Lubię dbać o swoje ciało nie tylko dlatego, żeby dobrze wyglądać na scenie, ale żeby dobrze się czuć jako kobieta – przyznała.

Czy przebije Jennifer Lopez, która ubezpieczyła swoją pupę wiele lat temu na bagatela 27 milionów dolarów?

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA