Edyta Górniak ma naprawdę wiele i jest wspaniałą mamą dla swojego jedynego, dziś 17-letniego syna, lecz nie miała wiele szczęścia w miłości. Wiele jej związków się rozpadało, lecz niektóre wspomina z szacunkiem, a nawet pewnym sentymentem.

Uczucia do mężczyzn w jej życiu odnajdywały miejsce w wielu piosenkach, które napisała. Powstały m.in. utwory dla jej byłego męża, a także Piotra Schramma, z którym gwiazda była przez cztery lata w naprawdę udanym związku.

Byli partnerzy wciąż darzą się wzajemnym szacunkiem i dobrymi uczuciami. W jednym z wywiadów wokalistka przyznała, że to właśnie on spełniał niemal wszystkie jej potrzeby i wymagania najlepszego możliwego partnera. Jednak mimo to para rozstała się w 2014 roku, a jako powód odejścia podali „wygaśnięcie uczucia”.

Edyta Górniak wciąż wykonuje utwory poświęcone swoim byłym podczas koncertów!

Okazuje się, że muzyczną pamiątką po Piotrze Schrammie jest – jak przypomina serwis Plotek – piosenka „Perfect Heart”. Na ten temat niedawno wypowiedziała się Edyta Górniak w jednym z wywiadów dla „Faktu”. Powiedziała również, co łączy ją dziś z Piotrem Schrammem.

– Ja ten utwór "Perfect Heart" śpiewam. On jest na trasie akustycznej i ponieważ my z Piotrem jesteśmy w takich bardzo życzliwych relacjach, ciepłych, czystych bardzo... nie wiem, czy mogę powiedzieć przyjacielskich, bo nie chodzimy na kawę, ale jesteśmy w takich bardzo czystych relacjach... – wyjaśnia piosenkarka w rozmowie z „Faktem”, cytowana przez Plotek.

Dobra relacja z prawnikiem jest możliwa zdaniem Górniak przez pozytywne nastawienie samego Piotra Schramma. Co ciekawe, nie jest to jedyny utwór, który mówi o dawnych związkach i emocjach w życiu Edyty Górniak.

Piosenkarka wykonuje także piosenkę „Błękit serca” poświęconą ojcu Alana, byłemu mężowi, Dariuszowi K.

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA