Synek Barbary Kurdej-Szatan urodził się 23 września i od razu stał się jednym z najbardziej znanych dzieci w polskim show-biznesie. O przyjściu na świat małego chłopca poinformował jego tata, Rafał Szatan poprzez post na Instagramie.

– Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !! No… to mamy już komplet #henio #newtime #mylove #mylife #daddy #boy #familytime – napisał, cytowany Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała synka na Instagramie. Maluszek jest przeuroczy

Oczekiwania przyjścia Henia na świat były dość długie w przypadku Szatanów. Wpierw aktorka miała problemy z zajściem w ciążę przez boreliozę, której leczenie uniemożliwiało powołanie na świat nowego życia.

Kiedy jednak było to możliwe, aktorka w trakcie pandemii od razu poinformowała o tym, że na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Później nie brak było sesji zdjęciowych ciążowego brzuszka i w końcu dowiedzieliśmy się, jaka jest płeć dziecka i termin porodu.

Okazuje się, że chłopcu nie spieszyło się na świat, a Barbara Kurdej-Szatan śmiała się nawet, że jej koleżanki z podobnym terminem porodu już urodziły, a ona wciąż czeka. W końcu jednak ten moment nadszedł i Szatanowie mogą nareszcie cieszyć się chłopcem.

Na profilu Basi Kurdej-Szatan pojawiła się mini sesja zdjęciowa z Henrykiem.

– O był przepiękny czas … ale przygoda dopiero się zaczyna! #noweżycie #Hendryk 😛 #Henio #baby #babyboy #WitaWas – napisała aktorka.

Na zdjęciach pokazała synka z mężem i starszą córką. Internauci są przekonani, że chłopiec jest łudząco podobny do taty. Prawda?

fot. Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA