Związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany zdecydowanie należy do najbardziej burzliwych w polskim show-biznesie. Wiele wydarzyło się w ostatnim czasie, a jak utrzymuje sam mąż celebrytki spory wpływ na to ma wieloletni nałóg alkoholowy byłej modelki. Gwiazda wielokrotnie mówiła, że chce żyć w trzeźwości, po czym znów wracała do picia.

Wiele osób przekonuje, że obecne małżeństwo nie pomaga modelce w powrocie do normalności. 47-latka wróciła do nałogu po dłuższym czasie abstynencji. Para schodzi się i rozchodzi, a towarzyszy temu wiele nieprzyjemnych sytuacji, opisywanych dość głośno w mediach.

Niedawno Ilona Felicjańska deklarowała, że to definitywny koniec jej małżeństwa, a z mężem będzie żyć w separacji, dopóki zgodnie z brytyjskim prawem – bo tam para wzięła ślub – nie będzie mogła się oficjalnie rozwieść. Wiele wskazuje jednak na to, że do rozstania nie dojdzie! Dlaczego? Para od jakiegoś czasu znów widywana jest razem! Potwierdziła to sama Ilona Felicjańska, która wrzuciła na Instagram zdjęcie z ogródka restauracji Magdy Gessler w Warszawie.

Ilona Felicjańska i Paul Montana znów są razem? Sugestywne zdjęcie trafiło do sieci!

Modelka pochwaliła się najnowszym zdjęciem z mężem Paulem Montaną, a małżonkowie postanowili wybrać się wspólnie do restauracji Magdy Gessler „U Fukiera”, która znajduje się na Starym Mieście w Warszawie. Paul Montana założył garnitur z białą poszetką, a Ilona wdziała szyfonową bluzkę.

#cudownechwile #cudownydzień #cudownemiejsce @u.fukiera z @paulmontana.life #milość - napisała Felicjańska, cytowana przez Pudelek.

Fani modelki wpadli w konsternację, pamiętając, co mówiła jeszcze miesiąc temu na temat swojego męża i małżeństwa.

– Znowu razem? Nie nadążam!

– Pani Ilonko, czy związek osób, w którym jedna pije alkohol, a druga stroni od alkoholu, bo miała kłopoty, jest możliwy? – pytają fani na Instagramie.

Felicjańska odpisała na to: – Jeśli jest miłość, wszystko jest możliwe!

Wytrwa w postanowieniu?

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA