Sandra Kubicka przez dłuższy czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych, jednak w końcu postanowiła wrócić do Polski. Postanowiła kupić dom niedaleko od Warszawy. Obecnie posiadłość to – jak donosi Jastrząb Post – baza wypadowa, a sama modelka nieustannie realizuje nowe projekty.

Niestety, zaabsorbowana pracą modelka odkryła, że jest zarażona koronawirusem, a cała sprawa wyszła przypadkiem.

Sandra Kubicka wyznała, że ma koronawirusa. Obecnie przebywa na kwarantannie, jest zupełnie zaskoczona tym stanem

Jak sama przyznaje, obawiała się mówić publicznie o tym, że się zakaziła, jednak wolała uniknąć plotek na swój temat i stwierdziła, że woli, aby ta informacja wyszła bezpośrednio od niej.

Jest bardzo zaskoczona faktem, że ma potwierdzonego koronawirusa, bo kompletnie nie odczuwa objawów choroby, a wszystko wyszło przez przypadek. Modelka ostatnio sporo podróżuje i robiła kilka testów na przestrzeni ostatniego czasu – wszystkie wyszły negatywne, oprócz jednego – wówczas zdiagnozowano u niej COVID-19.

– Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. Jak wiecie jestem freakiem i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. I negatywne, negatywne, aż nagle dostaję telefon, że mam COVID – powiedziała Sandra Kubicka cytowana przez Jastrząb Post.

Modelka nie ma żadnych objawów, a z powodu kwarantanny przebywa w domu. Ma przeprowadzić jeszcze jeden test i planuje wylot do Stanów Zjednoczonych.

– Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę polecieć do Stanów niedługo, wręcz muszę, więc muszę wyzdrowieć – potwierdziła.

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA