Jak podaje portal "Plotek", w wieku 72 lat zmarł Andrzej Zakrzewski. Aktor występował w wielu znanych serialach, w tym m.in. w "Klanie" czy "Na dobre i na złe". Wiadomość o jego śmierci przekazał Związek Artystów Scen Polskich w piątek 18 czerwca.

Nie żyje Andrzej Zakrzewski

Informacje o śmierci Andrzeja Zakrzewskiego przekazał ZASP, żegnając aktora "z żalem i niedowierzaniem". W pożegalnym wpisie możemy przeczytać, że artysta zmarł po długiej i heroicznej walce, która jeszcze niedawno wydawała się walką zwycięską. Przyjaciele Zakrzewskiego nie mogą pogodzić się z tym, że nie ma go już wśród nas.

Wielu kolegów po fachu wspomina, że Krzysztof Zakrzewski był bardzo "wyrazisty, świetnie śpiewał" i "miał charakterystyczny głos". To sprawiało, że w studiach nagraniowych spędzał wiele godzin.

Kim był Krzysztof Zakrzewski

Krzysztof Zakrzewski przyszedł na świat 4 lutego 1949 roku w Koninie. W 1972 roku skończył wydział aktorski łódzkiej filmówki. Widzowie mieli okazje podziwiać jego talent aktorski na deskach teatrów w Bielsku-Białej, Opolu i w Warszawie. W jego dorobku filmowym znajdują się takie produkcje jak "Bodo", "Sekret Enigmy", czy "Rzeczpospolitj dni pierwsze".

Andrzej Zakrzewski/ YouTube @Mr Dubbingowiec
Andrzej Zakrzewski/ YouTube @Mr Dubbingowiec
Andrzej Zakrzewski/ YouTube @Mr Dubbingowiec

Krzysztofa Zakrzewskiego mogliśmy zobaczyć również w serialach m.in.: "07 zgłoś się", "Tygrysach Europy", "Klanie", czy w "Na dobre i na złe". Podkładał również głos w takich filmowych hitach jak seria filmów o "Asterixie i Obelixie", czy "Gwiezdne wojny" oraz w grach (m.in. w "Wiedźminie).

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Zamieszanie wokół butów Jarosława Kaczyńskiego. W Internecie znalazło się zdjęcie polityka, które zdumiało wszystkich. Prawda na temat wyszła na jaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Od 21 czerwca nie zobaczymy już „Dzień Dobry TVN”? Widzowie stacji mają powody do niezadowolenia. Wiele nieprzychylnych komentarzy w sieci

O tym się mówi: Danuta Holecka musiała sobie dorobić. Kto by pomyślał, że wpadnie na taki pomysł. O czym mowa