Nadeszła wakacyjna przerwa i „Dzień Dobry TVN” po raz kolejny znika z anteny stacji w okresie letnim. Śniadaniówka będzie nadawana wyłącznie w weekendy w formie "Dzień dobry wakacje". Jak donosi jednak serwis WP Teleshow, wakacyjna przerwa nie jest jedynym powodem niezadowolenia widzów TVN. Oburzenie wylało się w mediach społecznościowych. O co chodzi?

TVN zaprzestał nadawania „Dzień Dobry TVN” już w poniedziałek 21 czerwca. Widzowie, którzy włączyli telewizor w oczekiwaniu na obejrzenie programu śniadaniowego zostali niemiło zaskoczeniu powtórką „Kuchennych rewolucji”.

To spowodowało, że w mediach społecznościowych stacji zaroiło się od negatywnych komentarzy. Choć przerwa w nadawaniu „DDTVN” latem została wprowadzona w 2010 roku to do tej pory zaczynała się w pierwszy poniedziałek wakacji, nie tak wcześnie.

Przerwa w nadawaniu „Dzień Dobry TVN” już od 21 czerwca. Na stację spadła krytyka widzów

Wiele osób zaczęło pytać produkcję programu, dlaczego tak pośpieszono się z przerwą wakacyjną. Jedna z fanek „DDTVN” stwierdziła, że zawsze emisja kończyła się reportażem z rozdania świadectw.

„Zawsze ostatnie wydanie było w dzień zakończenia roku szkolnego, a w weekendy 'Dzień Dobry Wakacje', a tu niemiła niespodzianka od poniedziałku" – piszą internauci w social mediach programu.

TVN obrywa się od widzów nie tylko z powody „Dzień Dobry TVN”, ale również licznych powtórek, którymi wypełniona jest wakacyjna ramówka stacji. Wiele osób uważa to za rozczarowanie i brak szacunku dla widzów, czemu daje upust w komentarzach.

Jak informował portal "Życie": MONIKA RICHARDSON PRZYŁAPANA Z NOWYM UKOCHANYM W NIEZRĘCZNEJ SYTUACJI? DZIENNIKARKA NA ZAKUPACH ZASKOCZYŁA WIELE OSÓB SWOIM NIETYPOWYM ZACHOWANIEM

Przypomnij sobie: MARTA KACZYŃSKA WRÓCIŁA DO UKOCHANEGO DOMU. NA MIEJSCU CZEKAŁ NA NIĄ BARDZO NIESPODZIEWANY GOŚĆ. O CO CHODZI? PRAWNICZKA WRZUCIŁA ZDJĘCIE DO SIECI

Portal "Życie" pisał również: MIESZKAŃCY ZŁAPALI SIĘ ZA GŁOWY NA TEN WIDOK! SCENY NICZYM Z HORRORU UKAZAŁY SIĘ TYSIĄCOM OSÓB. DZIEŁO MAŁYCH ZWIERZĄT PORAZIŁO SKALĄ. ZDJĘCIA W SIECI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BAKTERIE W KUCHNI CZYHAJĄ NA NAS NA KAŻDYM KROKU! JAK SIĘ ICH POZBYĆ I ZACHOWAĆ CZYSTOŚĆ? GARŚĆ WSKAZÓWEK WAŻNYCH DLA HIGIENY CAŁEJ RODZINY