Ewa Kasprzyk znów jest zakochana? Kilka dni temu wyszło na jaw, że aktorka już od roku jest rozwódką, a rozstanie z Jerzym Bernatowiczem przebiegło w spokojnej i prywatnej atmosferze, a sprawa nie wypłynęła do mediów przez długi czas. Stąd, gdy nareszcie Polska dowiedziała się o rozwodzie Ewy Kasprzyk wiele osób nie kryło zaskoczenia.

To naprawdę rzadkie, aby jakiejkolwiek gwieździe udało się ukryć tak interesującą media plotkarskie informację przez tyle miesięcy i zachować ją dla siebie w tajemnicy.

Ewa Kasprzyk rozwiedziona! Gwiazda ekranu ma mieć nowego partnera!

63-letnia Ewa Kasprzyk jest od kilku dni tematem numer jeden. Najpierw na jaw wyszło to, że aktorka po cichu przeprowadziła rozwód z mężem, a dziś dowiadujemy się, że ponoć ma nowego partnera. Czy to prawda?

Okazuje się, że – jak dowodzi „Super Express” to Ewa Kasprzyk wniosła o rozwód, a sama dziś cieszy się nową miłością! Ponoć ma nowego partnera, kim jest szczęśliwy wybranek?

– Gwiazda spotyka się z przystojnym Marcinem, którego poznała cztery lata temu, będąc na wakacjach w Turcji. Ukochany Kasprzyk pracował tam jako delfinoterapeuta – możemy przeczytać na łamach portalu „Super Express”.

Podobno parę zakochanych na początku łączyła jedynie szczera przyjaźń i dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Po czasie miało się okazać, że chcą być razem i nie widzą świata poza sobą.

Zgodnie z informacjami tabloidu, cytowanymi przez serwis Pomponik, Ewa Kasprzyk pozostaje w nowym związku już od kilku miesięcy.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć zakochanych samych cudownych chwil!

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA