Kilka dni temu Jan Kietliński, syn Beaty Tadli poinformował o zakażeniu koronawirusem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przebywający i leczący się w domu 19-latek ma pełne wsparcie swojej mamy, która ostatnio zdecydowała się poinformować o tym, że sama przeszła przez test na koronawirusa.

Niestety, zdjęcie, które opublikowała w social media spotkało się z wielką falą negatywnych komentarzy i krytyki, a nawet mocnych słów Violi Kołakowskiej, znanej w polskim showbiznesie jako „największa koronasceptyczka”. Dziennikarka mocno odpowiedziała na zaczepkę byłej modelki.

Beata Tadla po testach na koronawirusa. Spotkała się z krytyką, fałsz wytknęła jej nawet Viola Kołakowska

Beata Tadla nie zrobiła testu na koronawirusa, tylko test ciążowy? Takie zarzuty padły pod adresem dziennikarki, która opublikowała w swoich social mediach zdjęcie negatywnego wyniku testu na COVID-19.

Dziennikarka głęboko ucieszyła się z tego faktu, o czym powiadamia serwis Plejada.

– Wynik negatywny. Ufff... Tak czy siak, kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę – napisała w Internecie Beata Tadla.

Choć pod postem dziennikarki ukazało się wiele pozytywnych komentarzy i życzeń zdrowia dla syna Tadli, Jana to tyle samo postów osób, które nie wierzą w istnienie koronawirusa i są przekonani, że dziennikarka postanowiła zrobić… test ciążowy!

Faktycznie, test na koronawirusa to test PCR, mający niemal taką samą formę jak właśnie test ciążowy, jednak na zdjęciu wyraźnie widać, że to test na COVID.

– Wstyd to publikować i brać udział w tej szopce – napisała Viola Kołakowska pod postem Tadli.

Dziennikarka nie omieszkała zostawić tych słów bez komentarza i natychmiast odpowiedziała na zaczepkę byłej modelki i byłej partnerki Tomasza Karolaka.

– Violu, nie życzę Tobie, ani Twoim bliskim tego, co znosimy. Nie będę z Tobą dyskutować, bo chyba znalazłaś sobie sposób na zaistnienie. Proszę- nie moim kosztem i mojego syna. Nie odzywałaś się latami, a ten komentarz nie jest na miejscu i nie w tym miejscu. Życzę zdrowia i wszelkiego dobra – stwierdziła Beata Tadla.

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA