Jak przypomina portal "Pomponik", Andrzej Kosmala to nie tylko wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka, ale także jego bliski przyjaciel. Mężczyzna w szczerym wywiadzie opowiedział, że artysta od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą, o której wiedzieli tylko najbliżsi. Opinia publiczna nie miała o niczym pojęcia. Z czym zmagał się piosenkarz?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Kiedy wybuchła epidemia koronawirusa, Krzysztof Krawczyk zdecydował wycofać się z aktywności scenicznej w obawie przed zakażeniem. Zresztą w ostatnich latach artysta znacznie rzadziej pojawiał się na scenie i coraz rzadziej udzielał się w mediach. Fani mieli jednak nadzieję, że gdy epidemia się skończy, będą mogli usłyszeć jego głos na żywo w czasie koncertów.

Niestety, pomimo podjęcia środków ostrożności, artysta zakaził się koronawirusem i w wyniku Covid-19 trafił do szpitala. Wcześniej artysta przyjął pierwszą dawkę szczepionki, co być może przyczyniło się do łagodniejszego przebiegu choroby, którą muzykowi udało się ostatecznie pokonać. W Wielką Sobotę Krzysztof Krawczyk wrócił do domu, uspokajając fanów, że z każdą chwilą czuje się coraz lepiej.

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @79Wiosna
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @79Wiosna
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @79Wiosna

Po dwóch dniach media obiegła jednak smutna wiadomość, że artysta zmarł. Od jego śmierci minęło już ponad dwa tygodnie. Dopiero teraz Andrzej Kosmala zdecydował się szczerze opowiedzieć o tym, że Krzysztof Krawczyk przez ostatnie lata zmagał się z poważną chorobą, o której wiedzieli wyłącznie najbliżsi.

Krzysztof Krawczyk zmagał się z poważną chorobą

W rozmowie z "Vivą" Andrzej Kosmala przyznał, że Krzysztof Krawczyk jeszcze za nim trafił do szpitala z powodu Covid-19, zmagał się z inną poważną chorobą. Pomimo walki z chorobą udało mu się nagrać płytę z piosenkami Johnny'ego Casha, a także wystąpić w dokumencie poświęconym jego życiu i twórczości.

Krzysztof Krawczyk/YouTube @79wiosna
Krzysztof Krawczyk/YouTube @79wiosna
Krzysztof Krawczyk/YouTube @79Wiosna

"Dzielnie to zniósł, światła, kamery, wywiady..." - powiedzial "Vivie" Kosmala, podkreślając, że podziwiał u Krzysztofa Krawczyka wolę walki, jaką miał, a także motywację do pracy i życia.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Viola Kołakowska zaskoczyła wszystkich. Celebrytka przeszła specjalną kurację, a teraz zachęca do tego Edytę Górniak i innych celebrytów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzina 16-letniej Joanny apeluje o pomoc. Dziewczyna dwa miesiące temu wyszła z domu i już nie wróciła. Służby proszą o informacje w tej sprawie

O tym się mówi: Są najnowsze zdjęcia małego Archiego. Meghan Markle została przyłapana przez fotografów po raz pierwszy od powrotu Harry’ego z Wielkiej Brytanii