Media społecznościowe są skarbnicą wiedzy o każdym użytkowniku, który dzieli się z resztą świata informacjami na swój temat.

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli jest nie do poznania

Społecznościowych platform jest coraz więcej, więc coraz więcej możemy dowiedzieć się zarówno o znajomych z pracy, ze szkolnej ławki, jak i i celebrytach, którzy znaleźli się znacznie bliżej fanów dzięki mediom społecznościowym.

Nowa produkcja, w której bierze udział aktorka, zlokalizowana jest w Laskach pod Warszawą, gdzie siostry zakonne prowadzą ośrodek dla osób niewidomych. Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać żyjącej w latach 1876-1961 Elżbiety Róży Czarneckiej, założycielki zgromadzenia zakonnego Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża w Laskach. Akcja toczy się w 1918 roku, właśnie w okresie powstania zgromadzenia.

Życie Zakonne

Wydany w 2020 roku papieski dekret Kongregacji Spraw Kaninizacyjnych, który dotyczący siostry Elżbiety Róży Czarneckiej, był jednym z ośmiu wydanych wówczas dekretów.

Małgorzata Kożuchowska ma zaszczyt wcielać się w postać urodzonej w Białej Cerkwi Róży Czarneckiej, prawnuczku założyciela Liceum Krzemienieckiego, Tadeusza Czackiego.

Instagram

To wielkie wyróżnienie dla tej wybitnej aktorki, która z pewnością wiernie odda klimat owych czasów i charakter odtwarzanej bohaterki.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Elegancki mężczyzna poprosił go o wsparcie finansowe. Gdy dał mu 10 złotych, w sklepie wszyscy go wyśmiali. O co chodzi

Zerknij tutaj: Ojciec po odejściu mamy zażądał spadku mimo, że ją zostawił. Jak do tego doszło