Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się w sobotę 10 kwietnia. Jak podaje portal "Goniec" ciało artysty spoczęło na cmentarzu w Grotnikach, który oddalony jest od domu piosenkarza zaledwie o 3 kilometry. W sieci pojwiło się zdjęcie grobu Krzysztofa Krawczyka. Patrząc na nie trudno powstrzymać cisnące się do oczu łzy.

Poruszające zdjęcie grobu Krzysztofa Krawczyka

Uroczytości pożegnania Krzysztofa Krawczyka rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej w łódzkiej archikatedrze. Na uroczystościach żałobnych pojawiło się wiele osób, które chciały oddać hołd zmarłemu artyście. Ci, którzy nie mogli wziąć osobistego udziału w pogrzebie, mogli zobaczyć transmisję na antenie TVP.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka/YouTube @Wirtualna Polska
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka/YouTube @Wirtualna Polska
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka/YouTube @Wirtualna Polska

Portal "O2" opublikował poruszające zdjęcie grobu Krzysztofa Krawczyka, obok którego nie da się przejść obojętnie. Na grobie artysty znajduje się morze świeżych kwiatów, pozostawionych przez bliskich, przyjaciół i oddanych fanów Krzysztofa Krawczyka. Najwięcej jest róż, tych w odcieniach czerwieni, bieli i żółci.

Nie zabrakło wieńców, z tradycyjnymi szarfami ze słowami pożegnania. Szczególną uwgę przykuwa białe serce złożone na grobie, jak można przypuszczać, przez bliskich Krzysztofa Krawczyka. Uczestnicy pogrzebu nie zapomnieli również o zapaleniu symbolicznego światełka. Przed grobem artysty ustawiona jest ich nieprzebrana ilość. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku róż, także i w przypadku zniczy dominującymi kolorami była czerwień i biel.

Grób Krzysztofa Krawczyka/O2.pl
Grób Krzysztofa Krawczyka/O2.pl
Grób Krzysztofa Krawczyka/O2.pl

Póki co, grób Krzysztofa Krawczyka wieńczy drewniany krzyż, na którym znajduje się tabliczka z imieniem i nazwiskiem artysty, a także z datą jego urodzin i śmierci. Andrzej Kosmala, menadżer artysty poinformował, że już niebawem należy spodziewać się w tym miejscu mauzoleum rodzinnego Krzysztofa Krawczyka.

Oglądaliście relację z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka?

To też może cię zainteresować: Jak po odejściu ukochanego męża czuje się królowa Elżbieta? Jeden z członków rodziny wyjawił prawdę. Niespodziewana wiadomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak-Starak dzięki pewnemu przyjacielowi ma wiele radości w swoim życiu. Czy Stefan odwzajemnia jej uczucia

O tym się mówi: Prawdziwy cud w jednym z polskich szpitali. 101-letnia kobieta wyszła z niego cała i zdrowa po ciężkiej chorobie. Niezwykłe wieści