Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Pudelek", śmierć Krzysztofa Krawczyka w wielkanocny poniedziałek była zaskoczeniem dla wszystkich fanów artysty. Zaledwie dwa dni wcześniej piosenkarz wyszedł ze szpitala i zapewniał, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Wszyscy zastanawiają się, kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? Pojawiły się nieoficjalne informacje o dacie i miejscu pochówku.

Niespodziewana śmierć Krzysztofa Krawczyka

W poniedziałek media obiegła informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w wieku 74 lat, pozostawiając po sobie ogromny dorobek artystystyczny. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla jego ukochanej żony, jego bliskich i przyjaciół, ale także dla fanów talentu Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk z żoną/YouTube @Gossip TV
Krzysztof Krawczyk z żoną/YouTube @Gossip TV
Krzysztof Krawczyk z żoną/YouTube @Gossip TV

Piosenkarz zmagał się z problemami zdrowotnymi od bardzo wielu lat. W ostatnim czasie przyszło mu się zmierzyc także z zakażeniem koronawirusem. Wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu. Artysta zwalczył Covid-19 i wrócił do domu. Niestety dwa dni później jego stan gwałtownie się pogorszył i Krzysztof Krawczyk zmarł. Ewa Krawczyk zapewniła, że przyczyną śmierci nie było jednak zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

Z doniesień "Faktu", póki co niepotwierdzonych wynika, że pogrzeb piosenkarza ma się odbyć pod koniec tygodnia. Uroczystości żałobne mają odbyć się w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi, a pogrzeb ma mieć prawdopodobnie charakter państwowy.

Krzysztof Krawczyk z żoną/YouTube @Gossip TV
Krzysztof Krawczyk z żoną/YouTube @Gossip TV
Krzysztof Krawczyk z żoną/YouTube @Gossip TV

"Fakt" ustalił, że ciało Krzysztofa Krawczyka ma spocząć na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Ostateczną decyzję w kwestii pochówku Krzysztofa Krawczyka podejmą jego najbliżsi. Należy poczekać więc na oficjalne informacje.

Jak myślicie, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka powinien mieć charakter państwowy?

To też może cię zainteresować: Niezwykłe zdjęcie Krzysztofa Krawczyka i Anny Jantar trafiło do sieci. Co łączyło legendy polskiej sceny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska w niecodziennej wypowiedzi o swoim ojcu Lechu. Jej felieton zadziwił Polaków

O tym się mówi: Maryla Rodowicz jest już po szczepieniu na Covid-19. Zdradziła, co stało się po przyjęciu zastrzyku. Tego się nie spodziewała