Barbara Kurdej-Szatan, znana i uwielbiana przez polską publiczność, po blisko 2,5 roku nieobecności wraca do Telewizji Polskiej. Jak dowiedział się nieoficjalnie Pudelek, aktorka poprowadzi nowy program rozrywkowy, który ma przypominać popularny format "Kocham cię, Polsko!". Co jednak z jej powrotem do "M jak miłość"? Tutaj decyzje zapadną dopiero za kilka miesięcy.


Barbara Kurdej-Szatan przez wiele lat była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadziła liczne programy i imprezy w TVP oraz zdobyła ogromną popularność dzięki roli w "M jak miłość", gdzie jej wątek był jednym z głównych. Jej kariera w TVP zakończyła się nagle w listopadzie 2021 roku po kontrowersyjnym wpisie na temat Straży Granicznej, który doprowadził do jej zwolnienia przez ówczesnego prezesa, Jacka Kurskiego.


Po zwolnieniu z TVP, Kurdej-Szatan znalazła wsparcie w innych stacjach telewizyjnych. TVN zaprosił ją do udziału w popularnym show "Mask Singer", a Polsat obsadził ją w głównej roli w serialu "Domek na szczęście" oraz zaangażował w dwie edycje "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz, jak donosi Pudelek, aktorka ma powrócić do TVP, co sama potwierdziła w wywiadzie dla JastrząbPost.


Barbara Kurdej-Szatan ma poprowadzić nowy format rozrywkowy z udziałem gwiazd, który będzie emitowany na antenie TVP 2. Program ten, według naszych źródeł, będzie przypominał popularny "Kocham cię, Polsko!". Obecnie omawiane są szczegóły projektu, a data premiery nie jest jeszcze znana.


Kwestia powrotu aktorki do "M jak miłość" jest nadal otwarta. Postać Joanny, grana przez Kurdej-Szatan, wyjechała z kraju, co teoretycznie umożliwia jej powrót w każdej chwili. Jednak jak dowiedzieliśmy się od osoby z produkcji, żadne rozmowy z aktorką na ten temat jeszcze się nie odbyły. W ramach obowiązującej umowy wątki serialu są zaplanowane do końca roku, ale powrót Joanny nie jest wykluczony, choć na pewno nie nastąpi w tym roku.


Powrót Barbary Kurdej-Szatan do Telewizji Polskiej jest z pewnością wydarzeniem, które wzbudzi wiele emocji wśród widzów. Aktorka, która przez lata była jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu, ma szansę na nowy początek w TVP. Czy jednak zobaczymy ją ponownie w "M jak miłość"? To pytanie pozostaje otwarte i zależy od przyszłych decyzji produkcji serialu. Bez wątpienia jednak, powrót Kurdej-Szatan do TVP to znaczący krok w jej karierze.