Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych aktualnej żony Michała Wiśniewskiego robi w Internecie prawdziwą furorę! Fani nie mogą się napatrzeć! Koniecznie zobacz tę fotkę, jest piorunująca!

Michał Wiśniewski to postać, którą bez cienia wątpliwości zna niemalże każdy - zarówno przedstawiciele starszego pokolenia, jak i młodszego. Choć zespół “Ich Troje” lata świetności ma dawno za sobą, tak jednak ich utwory są ponadczasowe i w dalszym ciągu podbijają imprezy, a ludzie je kochają.

Wiśniewski znany jest nie tylko z tego, iż zrobił ogromną karierę i odniósł sukces, ale także z bogatego życia uczuciowego. Mężczyzna stawał na ślubnym kobiercu już pięć razy, co z całą pewnością pozwala zaklasyfikować go do rekordzistów w Polsce.

Odważne zdjęcie żony Wiśniewskiego robi szał!

Piąta, czyli aktualna żona Michała Wiśniewskiego zachwyca fanów najnowszym zdjęciem. Zazwyczaj stonowana i ostrożna w sieci kobieta z klasą postanowiła nieco zaszaleć i opublikowała niezwykle zmysłową i odważną fotografię, która urzekła wszystkich.

- Na co dzień biegam w dresach i trampkach. Wiadomo. Fajnie więc, gdy czasem pomalują, uczeszą i zrobią ładne zdjęcie. Na pamiątkę. Mąż też zachwycony!- brzmi opis fotki.