Związek Adriany Kalskiej oraz Mikołaja Roznerskiego – mimo iż zakończył się już jakiś czas temu – w dalszym ciągu nie daje o sobie zapomnieć. Fani liczą na powrót pary do siebie. Czy jest jakaś nadzieja? Może o tym świadczyć jeden element... O czym mowa?

Związek Mikołaja Roznerskiego oraz Adriany Kalskiej wydawał się wręcz idealny. Para sprawiała wrażenie idealnie do siebie dobranych, a to że spotkali się na swojej drodze traktowane było przez wielu jako prawdziwe przeznaczenie.

Zarówno Adriana Kalska, jak i Mikołaj Roznerski zaczynali karierę aktorską w podobnym czasie. Oboje dostali propozycję zagrania w kultowym serialu “M jak Miłość”, gdzie mieli być... parą! Uczucia przeniosły się także do życia prywatnego.

Fani nigdy nie przypuszczali, że kiedyś przeczytają o ich rozstaniu – wielu z nich oczekiwało odmiennego toku wydarzeń i informacji o ślubie. Tak jednak nie było...

Czy wrócą do siebie?

Jak się okazuje, Mikołaj Roznerski nie obserwuje swojej byłej partnerki w mediach społecznościowych - oznacza to, że albo celowo ją usunął, albo został przez Kalską zablokowany. Pierwsza wersja jednak według fanów jest mało prawdopodobna ze względu na fakt, że na profilu aktora w dalszym ciągu widnieją wspólne fotografie.

Fani mocno trzymają kciuki za to, żeby aktorzy ponownie byli razem!