Całkiem nowe informacje dotyczące popularnego muzyka, Seweryna Krajewskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że artysta niebawem, po latach przerwy spotka się z byłą żoną. To będzie bardzo ekscytujące spotkanie. Czego ma dotyczyć? Koniecznie przeczytaj.

Seweryn Krajewski jest postacią znaną wielu osobom, choć większość bardziej kojarzy go jako były wokalista “Czerwonych Gitar”. Kariera mężczyzny wyglądała fenomenalnie – jako członek zespołu wspólnie z resztą odnosili wspaniałe sukcesy, lecz w 1997 roku band zakończył działalność.

To nie spowodowało jednak, że artysta zniknął ze sceny, a wręcz przeciwnie – w tym momencie zaczęła rozwijać się jego kariera solowa, która także obfitowała w liczne sukcesy.

Prywatnie mężczyzna przez wiele lat związany był z Elżbietą Krajewską, z którą doczekali się dwójki synów. Niestety, jeden z nich zmarł w wieku 6 lat w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Spotkanie po latach

W roku 2017 małżeństwo zakończyło się i od tamtej pory para nie utrzymuje ze sobą kontaktów. Niebawem jednak dojdzie do spotkania, ponieważ dom, w którym mieszka Elżbieta zostanie remontowany, a to w nim znajduje się dawne studio jej byłego męża. Kobieta chce podjąć wspólnie decyzję na temat tego, co robić z owym pomieszczeniem, które ma sporą wartość dla Krajewskiego.