Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych gwiazd muzyki polskiej, Beaty Kozidrak mogą zwalić z nóg. Okazuje się, że koncert wokalistki Bajmu kosztuje więcej niż występ Eltona Johna! Ile trzeba zapłacić za polską gwiazdę?

Beata Kozidrak jest postacią, której nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Kobieta przez wiele lat kariery scenicznej zyskała miano królowej sceny i polskiej muzyki stanowiąc autorytet dla wschodzących gwiazd. Mimo upływu lat gwiazda nadal cieszy się ogromnym uznaniem i sporą liczbą fanów.

Wizerunek celebrytki uległ jednak pewnej zmianie kilka miesięcy temu po tym, jak Kozidrak prowadziła auto będąc pod wpływem alkoholu. Teraz jednak powoli wychodzi na prostą.

Koncert Beaty Kozidrak jest droższy niż samego Eltona Johna?!

Tak, to prawda! Beata Kozidrak wystąpi na organizowanej przez Marcina Gortata w marcu Nocy Polskiego Dziedzictwa w Los Angeles.

– Pani Beata jest przede wszystkim ikoną i legendą polskiej estrady, naszego kraju. Nie popieram oczywiście tego, co zrobiła, ale przecież ponosi konsekwencje. - mówi Gortat.

Jak się okazuje, za koncert wokalistka Bajmu otrzyma aż 40 tysięcy złotych, a sam wstęp na wydarzenie będzie opiewał na sumę minimum 1,4 tys. złotych. Bilet na koncert Eltona Johna tymczasem kosztuje... 900 złotych.