Para zdecydowała spędzić wakacje razem na Mazurach i nie mogą od siebie oderwać. Kto jest nowy partner gwiazdy Pierwszej miłości? Życzymy dużo miłości i wytrwałości.

Aktorka ”Pierwszej miłości” opublikowała fotografie z niewiadomym mężczyzną. Na zdjęciu widać, że ich połączyła nie tylko przyjaźń. W tym czasie przebywają na wakacjach i dosłownie nie mogą się od siebie oderwać.

fot. instagram.com/aneta_zajac_officialGdzie aktorka spędza wakacje

Kilka dni wcześniej gwiazda w swojej relacji na Instagramie opublikowała, że spędza wakacje na Mazurach. Wypoczywa Aneta Zając nie sama, a w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, z którym zdecydowali się wybrać w podróż.

fot. instagram.com/aneta_zajac_officialNa udostępnionych fotografiach szczególnie widać, że parę połączyło wyjątkowe uczucie. Zdjęcia i nagrania pokazują, jak para trzyma się za ręce, spacerują po mazurskich lasach oraz oglądają zachody słońca nad jeziorem. O tym można tylko marzyć.

fot. instagram.com/aneta_zajac_official

Kto jest nowym ukochanym gwiazdy
W tej chwili jeszcze nie wiadomo. Aneta Zając nadal zachowuje prywatność imienia, tym więcej twarzy partnera. Wcześniej aktorka była w związku z Mikołajem Krawczykiem, z którym ma dwóch synów — Roberta i Michała.
Para rozeszła się około siedem lat temu i od tego momentu plotkowano o nowych związkach Anety. Jednak dopiero tego ukochanego zdecydowała opublikować na relacjach na Instagramie.


Fani będą zaskoczeni, że ich ulubiona jest w związku kochania.
życzymy szczęścia i wytrwałości w nowym związku.

Jak informował portal "Wiesz": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal "Wiesz" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO