Z pandemią koronawirusa zmagamy się już niemal dwa lata. Niestety, sytuacja nie ulega poprawie, a ostatnie dni przyniosły nam niechlubne rekordy zakażeń. Według zapowiedzi wiceministra zdrowia – Waldemara Kraski, dziś nie będzie lepiej.

Jest bardzo źle!

Jak podaje portal Goniec, Waldemar Kraska przekazał wczoraj wieczorem, że sobotnie dane na temat zakażeń nie będą zbyt optymistyczne. Ministerstwo Zdrowia jest przekonane, że dziś zostanie pobity kolejny rekord od początku pandemii. Wiceminister zdrowia szacuje, że w sobotę odnotowane zostanie ponad 40 tysięcy zakażeń.

- Myślę, że jeżeli chodzi o liczbę zakażeń, na pewno tych nowych przypadków będzie coraz więcej. Jutrzejszy dzień, także myślę, że będzie dniem kiedy przekroczymy kolejną barierę – mówił Waldemar Kraska podczas wczorajszych wywiadów.

Kolejne dni nie przyniosą pomyślnych danych!

Przypomnijmy, że wczoraj w Polsce stwierdzono kolejne 36 665 nowych zakażeń koronawirusem. W związku z nieustannie rosnącą liczbą nowych przypadków, rząd zdecydował się na zmiany w obostrzeniach.

Co więcej, Ministerstwo Zdrowia zaznacza, że w kolejnych dniach sytuacja nadal nie będzie ulegać poprawie, a każde kolejne dni mogą przynosić coraz większe liczby nowych zakażeń.

Jak długo będziemy jeszcze zmagać się z pandemią koronawirusa i czy kiedykolwiek wrócimy do pełni życia, jakie znamy sprzed czasów pandemii?

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO