Niedawno dowiedzieliśmy się o dymisjach złożonych przez wielu członków Rady Medycznej przy premierze. Głośno było także o możliwej rezygnacji ministra zdrowia. Teraz, jak podaje portal Onet, swoją dymisję złożył wiceminister zdrowia – Sławomir Gadomski. Sytuacja jest bardzo trudna.

Kolejna dymisja w Ministerstwie Zdrowia!

Jak potwierdza portal Goniec, wczoraj Sławomir Gadomski poinformował o swoim odejściu z Ministerstwa Zdrowia. Informacja ta jest oficjalna, a doniesienia potwierdził sam minister zdrowia – Adam Niedzielski.

- Serdeczne podziękowania za ponad 3 lata pracy na rzecz Ministerstwa Zdrowia ministra Sławomira Gadomskiego. Z 31 stycznia kończy swoją misję, pozostawiając istotne efekty swojej pracy, choćby Krajową Sieć Onkologiczną. Nadal jednak będziemy współpracować na rzecz polskiej ochrony zdrowia - napisał Adam Niedzielski na swoim Twitterze.

Warto zaznaczyć, że według medialnych doniesień, Sławomir Gadomski, już kilka miesięcy temu mówił o swojej rezygnacji. Powodem takiej decyzji miało być wycieńczenie pracą w czasie pandemii.

Wielu Polaków zastanawia się, co dalej z Ministerstwem Zdrowia

Całą sytuację skomentował, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Bartosz Arłukowicz – lekarz, a niegdyś także minister zdrowia. Medyk zaznaczył, że według niego jest to kolejna ucieczka z tonącego statku.

Nie da się ukryć, że kolejne rezygnacje w Ministerstwie Zdrowia nie napawają optymizmem, szczególnie teraz, kiedy pandemia znów przybiera na sile. Wiele osób zastanawia się jak dalej będzie kształtować się sytuacja. Czy mamy podstawy do obaw?

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO