Agata i Andrzej Dudowie pobrali ślub od ponad 25 lat temu. Wbrew na tyle długiego związku nadal są dla siebie wsparciem, spokojnie ze sobą kontaktują i dzięki malusieńkich gestów pokazują, jakie mają do siebie uczucia – o czym świadczą ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio udostępnione fotografie na oficjalnym profilu na Instagramie pierwszej damy tak wskazują.
– Ja i żona jesteśmy ludźmi, którzy nie chowają urazy i starają się zapomnieć. Nie uznajemy w naszym związku "cichych dni". Od razu sobie wyjaśniamy. Może to recepta na udane małżeństwo? – powiedział kiedyś Andrzej Duda w rozmowie z dziennikarzem. – Dokładnie wiemy, o co mamy do siebie pretensje – zapewnił prezydent Polski. Możliwe, że przepis na udane małżeństwo jest też kropla czułości okazywana sobie zarówno przed fotoreporterami?
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda trzymają się za rękę, spacerując
W trakcie odwiedzenia dyplomatycznego we Włoszech para prezydencka przyjechała do Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino, by upamiętnić polskich żołnierzy zaginionych w bitwie o Monte Cassino w maju 1944 r. Na oficjalnych profilach instagramowych zarówno w prezydenta, jak i jego żony opublikowano fotografie z tego spaceru. Pierwsza dama udostępniła sobie na większą frywolność.


Fotografia, na której Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda trzymają się za ręce, nie należy do zaskakujących. Warto tylko przypomnieć Galę AgroLigi w 2018 roku, w trakcie której pierwsza dama karmiła męża regionalnymi produktami wędliniarskimi. Później, dokładnie w tym roku w Światowy Dzień Pocałunku w mediach społecznościowych udostępniono fotografie pary prezydenckiej całujących się przy fontannie. Ze względu na to trzymanie się za ręce wypada całkiem niewinnie.
Obserwując romantyczne fotografie Dudów, ciężko powstrzymać pytania, czy okazywanie czułości na przestrzeni publicznej nie jest "obnoszeniem się" ze swoim uczuciem i preferencjami? Ostatecznie echa wypowiedzi prezydenta w stosunku do "ideologii LGBT" nie przestają. Andrzej Duda mówił wtedy, że świadczeniem na obecność owej "ideologii" miało być to, że są homoseksualiści, którzy "uważają, że to jest ich prywatna sprawa i że preferencje to jest rzecz, z którą się nie należy obnosić".

Jak informował portal „Życie”: Prowadząca show "Ananasy z mojej klasy" zrezygnowała z telewizji? Czym zajmuje się prowadząca dziś