Niedawno narzekaliśmy na bezlitośnie palące promienie i nieznośny upał. Ale nadeszła jesień i chętnie wystawiamy nasze twarze na delikatne wrześniowe słońce. Październik już niedaleko - słońce coraz mniej będzie rozpieszczać, ale tym cenniejszy i radośniejszy będzie dla nas każdy jego promień! Nie ma powodu do zmartwień! W październiku natura obdarzy nas taką feerią barw, jaka zdarza się dopiero w środku jesieni! A babie lato to drugie w tym roku, jak obiecują meteorolodzy!

A co obiecują nam gwiazdy? Astrolodzy obiecują sukces finansowy tym, którzy nie zatrzymują się w rozwoju, ale nadal zdobywają nową wiedzę i szukają nowych możliwości.

Więc kogo wyprzedza monetarny październik? Na kogo spadnie złoty deszcz?

Nowe znajomości dla Lwa

screen YouTube

Październik będzie dla Lwa niezwykle udany finansowo. Wystarczy od nich uczestniczyć w różnych wydarzeniach, poznawać nowych ludzi i nawiązywać przydatne znajomości. Dzięki swojemu naturalnemu urokowi i nowym znajomościom Lwy będą mogły zmieniać pracę na bardziej obiecującą, co wpłynie pozytywnie nie tylko na ich karierę, ale także na kondycję finansową.

Rozwój kariery dla Wag

screen YouTube

Niesamowity październik czeka na przedstawicieli tego znaku zodiaku! Sukces na polu zawodowym z pewnością wpłynie na finansową stronę życia Wagi. Miesiąc będzie bogaty w prezenty: promocje, premie pieniężne. Cóż, jeśli Wagi zależą na znalezieniu dodatkowych zarobków, Wszechświat na pewno da im rzadkie i bardzo pieniężne opcje.

Realizacja planów Skorpionów

screen YouTube

Październik będzie dla Scorpiona niezwykle udany! Szczęście będzie z nimi wszędzie. Marzyłeś o własnym biznesie? Planujesz poważną inwestycję? Wraz z październikiem przyjdzie czas na realizację wszystkiego, co zaplanowaliśmy. Nie bój się odważnych projektów! Wszystko, czego się podejmiesz, przyniesie nie tylko przyzwoity dochód, ale także wzmocni, a może poprawi Twoje miejsce w firmie, a na pewno doda pewności siebie.

Jak informował portal „Życie”: Zenek Martyniuk o swojej posiadłości "Ani za mało, ani za dużo, dla nas wystarczy". Czyżby to nie starczyło na wsparcie finansowe dla wnuczki