Jednak, sąd przychylił się do wniosku o pomoc finansową kobiety i postanowił o przyznaniu jej 2 tys. zł oraz 1,2 tys. na ich wspólne dziecko. Z powodu tego że Daniel nie pracuję, do tego Danuta Martyniuk twierdzi, że na "alimenty od Zenka" 21-latka nie ma co się spodziewać. Ciężko wyobrazić, co ma na myśli Zenek, który opłaca wybryki imprezowe syna, płaci paragony za ubrania i akcesorium luksusowych firm swojej żony, a ta twierdzi z kolei, że nie miałby dopłacić wsparcia finansowego na utrzymanie wnuczki Laury.

TVP

Tym bardziej, że ostatnio pokazał publicznie swój dom, chwaląc w telewizji.

Król disco polo pokazał swój majątek w Grabówce pod Białymstokiem w show "Pytanie na śniadanie". Możliwe, ogródek nie pokazał się zbyt zamieszkałym przez rodzinę Martyniuków, ale 230 m kw. to nie byle co dla 2-3 osób. Zenek osobiście przyznaje, że to majątek średni po wielkości.
- Ani za mało, ani za dużo, dla nas wystarczy - mówił dziennikarzom TVP2.

TVP

Gwiazdor jest pewien, że w domu musi być kominek.
- Musi być kominek, musi być ogień, lubię ten zapach - mówił Zenek. Tutaj artysta czuje się relaksowo, i co ważne, zyskuje inspiracji do nowych utworów, biorąc do rąk gitarę.

TVP

Jak to wygląda to we wszystkich rodzinach, prawdziwe życie toczy się w kuchni. Właśnie tam po wróceniu z koncertów zasiada Zenek. Każdego dnia panuje tam Danuta Martyniuk, która postarała się, aby pomieszczenie było dobrze zorganizowane. Tu są jasne meble, krzesła i wiele innych rzeczy. Ogromny stół dostępny do zasiedzenia przez gości i, możliwe, omawiać przyszłość uwielbionego potomka.

Zaobserwowano, że rodzina Martyniuków lubi srebro. Podobnie, w każdym pokoju znajdują się srebrne fragmenty naścienne.

TVP

Wiadomo, że młody Martyniuk parę lat nie mieszka w tym budynku, ale podczas kryzysu może powrócić do domu rodziców. Jest tam oddzielny jego pokaźny pokój, gdzie są stylowe fotele i nawet 2 duże telewizory.

TVP

Danuta Martyniuk mnóstwo raz twierdziła, że podobają się jej rzeczy luksusowe. Jednak to, jak wygląda jej toaletka, całkiem o tym nie świadczy. Żona Zenka Martyniuka zdecydowała na plastikowe, jednocześnie w sprawie oprawy lustra, tak i przezroczystego krzesła (jeżeli to jest oryginalny Ghost Chair, kosztował około 1200zł). Srebrna toaletka jest dość skromna. Czy w takim miejscu trzyma ponad stuletnią biżuterię?

TVP

W sypialni Zenka i Danuty Martyniuków zwraca na siebie uwagę błyszcząca narzuta, pokrywająca ogromne łóżko.

TVP

W "Pytaniu na śniadanie" pokazano również zadziwiający fragment w sypialni Martyniuków. Abażur na nocnej lampce kojarzy się z teledysków kręconych w latach 70.

W trakcie dobrych warunków pogodowych rodzina Martyniuków chętnie zasiadają w swoim ogrodzie. Mają do niego wyjście bezpośrednio z salonu.

TVP

Zenek Martyniuk miał na majątku oczko wodne zanim stało się to modne. Prezydent Andrzej Duda na pewno pochwaliłby artystę za taką roztropność.

Jak informował portal „Życie”: "Tańce z gwiazdami" inspirują do stanięcia na ślubnym kobiercu. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska postanowili na wykonanie "pierwszego tańcu"